KeepCup Original Natural L 454 ml

3 hodnocení
Značka: KeepCup

Atraktivní design a barvy velkého ekologického kelímku na oblíbené latté, čaj, smoothie doma i na cestách! 

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
29.10.2021
329 Kč / ks
KeepCup Original Natural L 454 ml
3 hodnocení
Značka: KeepCup
KeepCup Original Natural L 0,454l
TOP produkt
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
3,3 3 hodnocení

Ekologický znovu použitelný barista friendly hrnek. Hrnek je vyrobený z kvalitního plastu. Hrnek jednoduše nahradí jednorázové plastové kelímky. Káva nebo čaj vydrží déle teplé než v normálním hrnku. Ideální na cesty i do kanceláře.

Praktické víčko zajistí, aby se tekutina nedostala ven. KeepCup je vybaven vylepšeným víčkem, které se dá po otevření upevnit do speciální polohy a pro lepší otevírání je víčko vybaveno "kšiltem". Má větší otvor na pití v praktickém trojúhelníkovém tvaru.  

Klíčové vlastnosti:

  • udrží nápoj déle teplý

  • ideální na latté, ledovou kávu, čaj, buble tea, smoothie

  • objem 454 ml

  • praktické víčko proti vytečení, ale není 100 % nepropustné

  • silikonový pásek pro snadnou manipulaci

  • skvělá alternativa k jednorázovým kelímkům

  • dlouhá životnost a opakované použití minimalizuje odpad

  • 100 % recyklovatelný

  • netoxické složení bez BPA a BPS

Doporučené použití: 

Po použití stačí opláchnout. Umývejte běžným způsobem s jemným čistícím prostředkem. 

Dbejte na to, aby KeepCup nebyl naplněn až po okraj a tekutina mohla uvnitř dýchat. Naplněním horkým nápojem se uvnitř KeepCupu tvoří pára, a tedy dochází k vyšší koncentraci tlaku. Po naplnění KeepCupu horkým nápojem tedy vyčkejte minimálně 30 sekund, poté pevně uzavřete víčkem s otevřeným pítkem. Pítko nechte otevřené, aby počáteční pára mohla odejít. Zamezíte tak změnám povahy materiálu. Pítko nechte otevřené při každém naplnění tekutinou o teplotě vyšší než 65 stupňů.

KeepCup je možné mýt v myčce na nádobí, ale pouze v její horní části. Jako samotné nádobí se ovšem vkládáním do myčky může opotřebovat, poškrábat či změnit povahu materiálu, což může způsobit protékání. Obecně se tedy doporučuje KeepCup mýt v ruce, aby se prodloužila jeho životnost. 

Před samotným mytím KeepCupu vždy sejměte víčko a myjte v rozloženém stavu. Silikonový pásek, ani zavírátko víčka není nutné sundávat. Vyhněte se agresivním chemikáliím a drsným mycím prostředkům. Ujistěte se, že všechny díly jsou dokonale suché než KeepCup složíte a znovu použijete. K odstranění případných skvrn použijte výlučně jemnou jedlou sodu, a to v pastovitém skupenství. Pečlivě opláchněte.

Nikdy nevkládejte do mikrovlnné trouby víčko, respektive KeepCup uzavřený víčkem. Tělo hrnku KeepCup a silikonový pásek ovšem vhodné k ohřevu v mikrovlnné troubě do 100 stupňů jsou. 

Pozor na extrémní změny teplot, které mohou způsobit změnu povahy materiálu. Nevkládejte ledový KeepCup do vroucí vody a naopak. KeepCup Original neudržuje teplotu horkého ani ledového nápoje. 

Složení:  

Hrnek a víčko: Polypropylen. Pásek: Silikon.

Výrobce: KeepCup, Austrálie.

KeepCup je průkopník myšlenky opakovaně použitelných kelímků. Australská značka vyrábí funkční designové termohrnky pro lepší požitek z kávy nejen na cestách. Uživatelé KeepCup každý den šetří miliony šálků na jedno použití a inspirují tak i ostatní.

Vše začalo v roce 1998, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli řetězec obchodů BlueBag, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také čerstvou kávu s sebou. Nelíbila se jim velká spotřeba jednorázových kelímků a zbytečné odpadu, který znečišťuje životní prostředí. Začalo to v roce 2007 jednoduchou myšlenkou vytvořit vlastní opakovaně použitelný hrnek pro lepší požitek z kávy na cestách. Cílem bylo vyrobit nejen ekologický kelímek, ale především nastartovat změnu chování v používání jednorázových výrobků na ty k opětovnému použití.

Dnes KeepCup používají milovníci kávy ve více než 65 zemích po celém světě. Kolekce KeepCup nabízí jak skleněné, nerezové tak silikonové varianty termohrnků, ve třech velikostech a atraktivních barvách. KeepCup začal jako první vyrábět ekologické, opakovaně použitelné hrnky, které posbíraly spoustu ocenění a jsou nazývány barista-friendly hrnkem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky a kelímky
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Recyklovatelné obaly
Výroba: Austrálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: