Z Lesa Svíčka proti komárům a hmyzu Bzzz... 180 ml

Neohodnoceno
Značka: Z Lesa

Originální sójová svíčka s intenzivní vůní lemongrass a eukalyptu odpuzuje hmyz. Tmavé sklo vytvoří krásnou atmosféru s délkou hoření až 30 hodin. 

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
27.9.2021
499 Kč / ks
Z Lesa Svíčka proti komárům a hmyzu Bzzz... 180 ml
Neohodnoceno
Značka: Z Lesa
Z Lesa Svíčka proti komárům a hmyzu Bzzzz! 180 ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Krásné originální sójové svíčky v tmavém skle s éterickými oleji s intenzivní vůní odpuzující hmyz z vaší terasy, zahrady, nebo balkónu. Tmavé sklo vytvoří i příjemnou atmosféru. Díky praktickému víčku si ji můžete vzít i na piknik.

Každá svíčka je jedinečná, vyrobena s láskou k přírodě. Je ručně vylévána sójovým voskem, který je provoněn éterickými oleji a ozdoben květy a bylinami, které jsou sbírány ručně. Nejčastěji svíčky zdobí květy třezalky, růže, sedmikrásky, kopretiny, levandule, mateřídoušky, heřmánku, měsíčku, chrpy, vřesu nebo větvičky borůvčí či jalovce.

Svíčky jsou ekologické. Na svíčky se používá sójový vosk, který je přátelský k přírodě, nevylučuje žádné škodliviny a déle hoří. Bavlněný knot je vždy nebělený a nepovoskovaný.

Klíčové vlastnosti:

  • intenzivní vůně lemongrass a eukalyptus citriodora

  • vůně ze 100 % přírodních éterických olejů

  • doba hoření cca 30 hodin

  • k přírodě přátelský sójový vosk

  • ručně vyráběný produkt

Doporučené použití:

Svíčku umístěte na bezpečném místě a ve vzpřímené poloze. Knot pro lepší hoření pravidelně zastříhávejte. Nenechte svíčku vyhořet až do dna, hrozí nebezpečí prasknutí hrníčku.

Svíčku umístěte v dostatečné vzdálenosti od hořlavých předmětů nebo předmětů, které se mohou snadno vznítit. Mezi svíčkami udržujte odstup 40-50 cm. Nepohybujte svíčkou během hoření.

Nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Umístěte v bezpečné vzdálenosti od dětí i domácích mazlíčků. Nepatří do rukou dětem.

Výrobce: Denisa Mišianová, Česká republika.

Svíčky Z Lesa je projekt, který vznikl v květnu 2018 a postupně rozšiřuje své portfolio a rozvíjí se ve značku, která kouzlí z přírody nejen svíčky.

Zakladatelka Denisa původem z Ostravy má svůj malý svět na slovenském venkově na chalupě u lesa, kde mizí její chaos a přichází klid. Baví ji tvořit z přírody a dělat radost blízkým a lidem v jejím okolí. V přírodě a tichu čerpá inspiraci. Projekt Z Lesa jí splňuje to, po čem toužila a navíc má pro ni smysl.

V jejím portfoliu najdete lesní svíčky v hrnečcích, plecháčcích, voňavé polštáře, ubrusy, vonné vosky, sirupy. Svíčky Z Lesa vrací život hrnečkům zapomenutým na půdách. Dává jim druhou šanci a pro mnohé spoustu vzpomínek na dřívější časy. 

Denisa z prodeje svíček typu Bucláček a Světluška podporuje Záchrannou stanici živočichů Makov a to částkou 50,- Kč za každý prodaný kus. Uděláte radost nejen sobě nebo blízkému, ale pomůžete i dobré věci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné svíčky
Hmotnost: 0.3 kg
Složení: Vegan, Bez palmového oleje
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Netestováno na zvířatech
Výroba: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: