Tierra Verde Náhradní náplň pro osvěžovač vzduchu Vavřín kubénový Bio 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde

Ekologická náhradní náplň pro přírodní osvěžovač vzduchu s vůní litsea cubeby. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.8.2022
246 Kč / ks
Tierra Verde Náhradní náplň pro osvěžovač vzduchu Vavřín kubénový Bio 500 ml
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
Tierra Verde Náhradní náplň pro osvěžovač vzduchu Vavřín kubénový Bio 500 ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Ekonomická náhradní náplň pro přírodní osvěžovač vzduchu. Svěží citrusová vůně vavřínu, nebo-li litsea cubeba má energetizující účinky. Podporuje koncentraci, pomáhá potlačit stres a navrací vnitřní harmonii. Osvěžovač k provonění domova, kanceláře, veřejného prostoru nebo toalety.

Silice z vavřínu kubébového, která je destilována z plodů malého stromku Litsea cubeba, má osvěžující citrusovou vůni s jemnými květinovými tóny.

Klíčové vlastnosti:

  • ekologická náhradní náplň
  • pokojový sprej osvěžuje vzduch
  • svěží citrusová vůně
  • podporuje koncentraci, uvolňuje od stresu, únavy
  • neobsahuje aerosoly, parfémy ani jiné syntetické látky 

Doporučená použití:

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Neaplikujete prostředek na tělo.

Složení:

Líh denat., voda, silice z vavřínu kubébového v biokvalitě (Litsea cubeba), citral, d-limonen, citronellol, geraniol, linalool.

Bezpečnost: Obsahuje: citral, d-limonen, eukalyptol, alfa-pinen, karyofylen, beta-pinen, citronellal, citronellol, geraniol, linalool, myrcene, nerol. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné rukavice. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Výrobce: Tierra Verde, Česká republika.

Česká společnost Tierra Verde byla založena v roce 2008 je domácím průkopníkem ve výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Je mezi prvními lokálními značkami, která aktivně podporuje bezobalový prodej pracích a čistících prostředků.

Pod několika značkami vyrábí produkty, které jsou kvalitní, účinné a šetrné vůči životnímu prostředí. Pod vlastní značkou YELLOW & BLUE vyrábí prací a čistící prostředky na bázi mýdlových ořechů. Značka CASA ORGANICA představuje výrobky a pomůcky na úklid vyrobené z bambusu, bio bavlny a dřeva. Produkty intimní hygieny pod značkou GAIA CUP a MAMA NATURA kosmetické produkty péče o tělo. 

Tierra Verde od roku 2019 vyrábí v Brně prací a čistící produkty s certifikací EcoGarantie s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí. Záleží jim na to, aby vyráběli produkty s co nejlepším vlivem na člověka, zvířata, společnost i Planetu. 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma spreje
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Bio, Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Eco Garantie, Rozložitelné v přírodě, Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Výroba: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty