Casa Organica Sada plátěných sáčků na potraviny z biobavlny Velké 3 ks

Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde

Sada 3 ks velkých plátěných sáčků z biobavlny s utahovací šňůrkou pro ekologické bezobalové nakupování a skladování chleba, pečiva, ovoce, zeleniny a potravin.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
297 Kč / ks
Casa Organica Sada plátěných sáčků na potraviny z biobavlny Velké 3 ks
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
Casa Organica Sada plátěných sáčků na potraviny z biobavlny Velké 3 ks
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Praktická sada 3 ks velkých plátěných sáčků s praktickou utahovací šňůrkou na bezobalové nakupování nebo skladování potravin. Sáčky ze silnějšího plátna z biobavlny se hodí na pečivo, chleba, zeleninu, ovoce, ořechy. Štítky z váhy na sáčcích dobře drží. Plátěné sáčky z bio bavlny snadno nahradí všechny mikrotenové sáčky, které zahlcují naši přírodu a potraviny v nich plesniví. 

Bio bavlněné produkty Casa Organica splňují vysoké standardy mezinárodní organizace GOTS. Pěstování bio bavlny je sledováno a kontrolováno od semene až po konečné zpracování látky včetně šití. Inspektoři dohlíží také na sociální podmínky dělníků. Produkt je schválený Státním zdravotním ústavem pro použití potravin. 

Klíčové vlastnosti:

 • na uchování a skladování potravin

 • na pečivo, chleba, zeleninu, ovoce, ořechy

 • pro bezobalový nákup

 • ideální velikost na ovoce, zeleninu nebo ořechy

 • praktická utahovací šňůrka zabezpečí obsah pytlíku

 • lehce sbalitelný

 • opakované použití a dlouhá životnost šetří přírodu

 • v přírodě rozložitelný

 • rozměr cca 46 x 30

 • sada 3ks

 • vyrobeno z bio bavlny

Doporučené použití: 

Perte na 40 °C v šetrném pracím prostředku nebo mýdlových ořeších. Skvrny ošetřete žlučovým mýdlem nebo bělicím práškem PUER. Na přírodní materiály zásadně nepoužívejte aviváž – usazuje se na vláknech a snižuje savost vláken. Můžete použít Máchadlo, které vypláchne z materiálu zbytky pracího prostředku a udržuje tak prádlo měkké a prodyšné (není nutné, pokud perete v mýdlových ořeších).

Složení: 

100% GOTS-certifikovaná biobavlna.

Tierra Verde pro své výrobky řady Casa Organica volí bio bavlnu.

Konvenční pěstování bavlny a výroba bavlněných oděvů mají negativní vliv na životní prostředí i zemědělce a dělníky, které textilní průmysl živí. Pole bavlníků zabírají necelá 3 % obdělávané půdy na světě, ale spotřebují zhruba 25 % všech insekticidů a 10 % všech herbicidů. Pro pěstování bavlny se masivně používají chemické látky, které jsou zakázané v potravinářské výrobě. Na výrobu jednoho trička a jedněch džínsů se spotřebuje okolo půl kila pesticidů a syntetických hnojiv.

Při pěstování i výrobě bio bavlny je zakázáno používat toxické chemické látky, které způsobují otravy u zemědělských dělníků a poškozují životní prostředí, i geneticky modifikované organismy. Certifikované farmy usilují o vybudování biologicky rozmanitého zemědělského systému a udržení úrodnosti půdy přirozenou cestou.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Česká republika

Česká společnost Tierra Verde byla založena v roce 2008 je domácím průkopníkem ve výrobě ekologických pracích a čistících prostředků. Je mezi prvními lokálními značkami, která aktivně podporuje bezobalový prodej pracích a čistících prostředků.

Pod několika značkami vyrábí produkty, které jsou kvalitní, účinné a šetrné vůči životnímu prostředí. Pod vlastní značkou YELLOW & BLUE vyrábí prací a čistící prostředky na bázi mýdlových ořechů. Značka CASA ORGANICA představuje výrobky a pomůcky na úklid vyrobené z bambusu, bio bavlny a dřeva. Produkty intimní hygieny pod značkou GAIA CUP a MAMA NATURA kosmetické produkty péče o tělo. 

Tierra Verde od roku 2019 vyrábí v Brně prací a čistící produkty s certifikací EcoGarantie s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí. Záleží jim na to, aby vyráběli produkty s co nejlepším vlivem na člověka, zvířata, společnost i Planetu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčky a pytlíky
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití, Rozložitelné v přírodě, Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Certifikace: GOTS
Výroba: Indie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: