DOPRVA ZDARMA

Na začátku jsme si řekli, že vás nebudeme zatěžovat takovou věcí, jako je platba za dopravu. A za tím si stojíme i teď.Můžete si vybrat ze čtyř druhů dopravy, které jsme rozdělili na ekologické a ty méně ekologické a podle toho je ocenili. Ekologickou dopravu jsme nechali zadarmo, abychom vás trochu pošťouchli v jejím využití. Ke zbylým dvěma klasikám, jako je Počta a DPD, jsme dali malý peníz nebo o trochu větší nákup. To abychom všeobecně neplýtvali pohonnými hmotami. 

Vybíráme si přírodní produkty, které sami zkoušíme. Balíme do přírodních materiálů a snažíme se zuby nehty vyhýbat zbytečným plastům. Myslíme na naši planetu a přemýšlíme o co nejmenší ekologické stopě, kterou Folly balíček zanechá.

Proto, abychom vás popostrčili ke stejné myšlence, rozhodli jsme se nechat zdarma jen ekologičtější způsoby dopravy. A k těm méně šetrným jsme přidali malý peníz.

Je jen na vás, zda půjdete stejnou cestou a necháte si zaslat balíček na jedno z velkého množství výdejních míst Uloženky nebo si pro svůj kousek přírodní péče přijdete přímo k nám do Hýčkárny.

Nebo… Zvolíte klasiku ve formě pošty a DPDčka.

stažený soubor (7)ss

 

A abychom vás navnadili na stejnou notu ještě víc, přidáváme pár oblíbených čísel.

Víte, že nejvíce emisí (až 80 %) oxidu uhličitého CO2 produkuje právě silniční doprava? Ten je však nejdůležitějším skleníkovým plynem, který způsobuje až 50 % celkového oteplování atmosféry. A na jednoho člověka to pak vychází čtyři tuny ročně

53% je evropský průměr nákupů, které se uskuteční přes internet. Objednaná věc k vám poté musí doputovat. Takže, pokud volíte sběrné místo, ušetříte tím velké množství pohonných hmot a vyprodukovaných emisí.

 

 Váš ekologicky smýšlející Folly tým

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.