Innobiz Difuzér Lilia

8 hodnocení
 
TOP produkt Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 
Jedinečný výkonný přenosný difuzér čistého designu provoní a vytvoří pohodovou atmosféru domova i kanceláře.
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 145 Kč / ks
Značka Innobiz
Kategorie Difuzéry a lampy
Položka byla vyprodána...
 

Přenosný difuzér Lilia kombinuje eleganci a skutečnou účinnost éterických olejů v aromaterapii. Výkonný a snadno použitelný difuzér rozptyluje čisté éterické oleje bez potřeby míchání s vodou. Využívá technologii rozprašované difuze (nebulize), která je považována za nejlepší pro využití účinků éterických olejů.

Difuzér Lilia je vhodný i na větší plochy až do 60 m². Můžete si zvolit i směr difuze, který vám nejlépe vyhovuje. Tento difuzér je krásným objektem do každé domácnosti i kanceláře. Difuzér je dodáván s vlastní nabíjecí základnou a připojuje se pomocí USB kabelu k nabíječce, která je součástí dodávky.

Klíčové vlastnosti:

  • rozptyluje éterické oleje a provoní prostor 

  • technologie difuze rozprašování (nebulize)

  • nejúčinnější technologie pro využívání účinků éterických olejů

  • difuzér je přenosný

  • pro plochy až do 60 m2

  • časový spínač a dvě možnosti provozu

  • jedinečný design produktu

Doporučené použití:

Sejměte kryt. Odstraňte uzávěr z láhve s éterickým olejem. Otočte difuzér a přišroubujte jej na lahvičku s esenciálním olejem namísto uzávěru. Ujistěte se, že je difuzér zcela utažen, aniž by tlačil láhev. Otočte a jemně difuzér protřepejte (tím spustíte sestup éterických olejů do difúzního zařízení). Nasaďte kryt.

Umístěte zařízení na nabíjecí stojan Pomocí kabelu USB připojte stojan ke konektoru USB nebo do zásuvky s dodaným síťovým adaptérem. Zařízení je připraveno k provozu a nabíjení, takže může zařízení běžet pouze na baterii a můžete je vyjmout z nabíječky. Lithiová baterie se dobije za 2 hodiny, když difuzor nepracuje na základně. Když se produkt nabíjí, světlo kolem difúzního vývodu je červené a po úplném nabití zhasne.

Difuzér má několik cyklů použití: Stisknutím tlačítka zapnutí / vypnutí / časovače jednotku zapněte.

1. stisk modré světlo: 9 rozstřikovacích trysek při spuštění, poté 3 trysky každých 5 minut. Automatické vypnutí po 2 hodinách provozu. Životnost baterie: 24 cyklů po 2 hodiny. 92 hodin difúze pro 15ml lahvičku

2.stisk zelené světlo: 9 rozstřikovacích trysek při spuštění, poté 3 trysky každých 10 minut. Automatické vypnutí po 4 hodinách provozu. Životnost baterie: 18 cyklů 4 hodiny. 164 hodin difúze pro 15ml lahvičku

3. stisk: vypnete difuzor.

Balení obsahuje: 
 

Difuzér éterického oleje Lilia, dobíjecí základna, USB/110-240VAC adaptér, návod k použití.  

Rozměry: 
 

Výška17 cm, šířka 4 cm. 

Rozprašování jako nejúčinnější difuze éterických olejů.

Rozprašování nebo-li nebulizace je činnost rozprašování kapaliny v mikrokapkách prostřednictvím rozprašovače. Princip nebulizace je založen na Venturiho technice: v rozprašovací komoře rozprašuje vysokorychlostní vzduch éterické oleje uložené v základně skleněné nádoby v mikrokapkách. Lehčí mikrokapičky vycházejí ven do okolního vzduchu přes čepici, která větší kapky nepropustí. Ty se vrací zpět a klesají, aby se znovu rozstříkaly jako mikrokapičky.  

Výrobce: Innobiz, Francie. 
 

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz více než deset let reprezentuje výzkum a šíření účinků éterických olejů v aromaterapii nejen na francouzském trhu.

Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán. V poslední době vyvíjí produkty z udržitelných zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí. 

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand - Nadace pro ekologii, udržitelnost a záchranu planety Země.

Jak používat difuzér Lilia se podívejte zde: 

 

 

 

Hmotnost 0.5 kg
Složení Bez BPA
Výroba Asie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.