Chistee Car Wash Interior prostředek na mytí interiérů auta 270 ml

Neohodnoceno
 
Novinka Vegan
 

Mycí prostředek pro zdravý a čistý na interiér auta se silným čistícím a odmašťovacím účinkem a vůní citrusů.

Dostupnost Na cestě od dodavatele
176 Kč / ks
Kód produktu 02661E
Značka Chistee
Kategorie Čističe
Položka byla vyprodána...
 

Mycí prostředek pro zdravý a čistý na interiér auta se silným čistícím a odmašťovacím účinkem a vůní citrusů. Extra jemný rozprašovač zabezpečí rovnoměrné rozložení prostředku na čištěnou plochu. Car Wash má silný antibakteriální účinek a udržuje zdravé prostředí v autě.

Důkladně, ale šetrně odstraňuje nečistoty ze všech interiérových povrchů jako palubní deska, plasty, sedačky, koberců, čalounění a jiných látkových povrchů. Díky vytvořené pěně je prostředek vhodný i na hloubkové čištění čalounění. 

Jedinečná koncepce přírodní ekodrogerie CHISTEE vychází z dlouholetého výzkumu, kdy spojují sílu přírody jak s poznatky z minulosti tak moderními postupy a poznatky. Namíchali jedinečný mix přírodních látek, které mají účinnou sílu při čištění domácnosti.  Při výrobě CHISTEE používá jen ty nejlepší suroviny z přírody, vyvíjí unikátní čistící směsi na bázi organických olejů, solí a dalších přírodních ingrediencí.  

Všechny produkty CHISTEE mají silný čistící a odmašťovací účinek. Speciální kombinace látek proniká hlouběji do čištěných povrchů a zanechává ho čistý a zdravý. 

Produkty CHISTEE dle nezávislého meření vykazují mimořádnou antibakteriální schopnost a desinfekční účinky. Efektivně odstraňují nečistoty a bakterie z různých povrchů a materiálů a zabraňují množení mikroorganizmů. Čistící koncentrát Universal Cleaner zředěný s vodou v poměru 1.20 dosáhl v meření výskuty bakterií na vodovodních bateriích dámských toalet po 1 minutě snížení míry bílkovinové kontaminace až o 98%. Výsledky účinnosti jsou potvrzené i z Laboratoří molekulární mikrobiologie (Vysoká škola zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty), kde proběhlo měření účinnosti. Sledovali míru znečištění prostřednictvím přístroje luminometr při dlouhodobé aplikaci jejich Koncentrátu Universal.

100% přírodní čistící prostředky CHISTEE jsou bezpečné i pro děti a můžete je používat i bez rukavic. Produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

Všechny prostředky CHISTEE jsou 100% rozložitelné, rozkládají se ve volné přírodě při teplotě do 20°C a do 28 dní nastane 80% rozklad celého produktu. Největší vliv má na rozklad sluneční záření,CO₂ a voda. CHISTEE tak nezatěžuje okolí a životní prostředí.

Přípravek Car Wash si připravíte i z Koncentrátu Citrus: zřeďte prostředek v poměru 1.4. ideálně s destilovanou vodou! 

Doporučené použití: Naneste malé množství prostředku povrch, nechte působit a poté opláchněte. Po otevření spotřebujte produkt do 1 roka. V případě kontaktu či zasažení očí, vypláchněte vodou. V případě požití vypláchněte ústa vodou a potom vypijte větší množství vody. Nevyvolávejte zvracení. Pokud problémy přetrvávají, poraďte se s lékařem.

Složení: Olej z citrusových listů, lemongrass olej, mandlový olej, geránium olej, výtažek ze světlicového oleje, olivový olej, kyselina askorbová, řepkový olej, zpracované extrakty cukrové třtiny, organický alkohol, skořicový olej, extrakt z česneku, cedrový olej, zpracovaná mořská sůl, voda.

Slovenská značka 100% přírodní ekodrogerie CHISTEE je inspirována silou přírody. Vyvinuli koncepci přírodních čistících produktů, která vychází z dlouholetého výzkumu, kde spojují sílu přírody jak s poznatky z minulosti tak moderními postupy a poznatky. Namíchali jedinečný mix přírodních látek, které mají účinnou sílu při čištění domácnosti.  Při výrobě CHISTEE používá jen ty nejlepší suroviny z přírody, vyvíjí unikátní čistící směsi na bázi organických olejů, solí a dalších přírodních ingrediencí. CHISTEE myslí na naše zdraví a životní prostředí, všechny produkty jsou 100% přírodní, 100% rozložitelné a nejsou testovány na zvířatech. Líbí se nám i jejich jednoduchý minimalistický design a koncepce třech základních linií vůní - citrus, levandule a mint.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.