You & Oil KIDS Stop mikrobům 10 ml

6 hodnocení
Značka: You & Oil

Bioaktivní směs esenciálních olejů čistí vzduch od mikrobů, podporuje imunitu a je prevencí proti nachlazení. Podporuje rychlejší zotavení při nachlazení. Pro použití do difuzéru.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
399 Kč / ks
You & Oil KIDS Stop mikrobům 10 ml
6 hodnocení
Značka: You & Oil
You & Oil KIDS Stop mikrobům 10ml
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
4,2 6 hodnocení

Bioaktivní směs esenciálních olejů eukalyptu, tymiánu, čajovníku a kadidla čistí vzduch od mikrobů, podporuje správnou funkci imunitního systému a působí preventivně proti nachlazení. Pomáhá ulevit při nachlazení a zabraňuje dalšího šíření bakteriií. Celkově pomáhá rychleji zotavit organismus. 

Směsi éterických olejů YOu & Oil  jsou vytvořené odborníky na aromaterapii a jsou synergické, vzájemně se jejich účinky doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují náš citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

děti od 3 měsíců

Klíčové vlastnosti:

  • podporuje správnou funkci imunitního systému, ulevuje při nachlazení, zabraňuje šíření bakterií
  • éterické oleje eukalyptu se silnými antibakteriálními účinkly zmírňují zánět a bolesti
  • tymián má antivirové účinky a podporuje vykašlávání
  • čajovník s antivirovými účinky čistí vzduch a příznivě působí na dýchací cesty
  • udržuje imunitní systém v rovnováze
  • použití do difuzéru
  • bioaktivní složení
  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Použijte několik kapek dle typu difuzéru a velikosti prostoru. Difuzér pusťte maximálně 3 x denně na 20 min. Doporučujeme difuzéry ultrazvukové nebo nebulizační.

Složení:

Eucalyptus Radiata Leaf/Steam oil, Thymus Vulgaris Flower Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Tocopherol(vitamin E). Alergens: Limonen *, Linalol *, Geraniol *, Citral *.   * z přírodních éterických olejů.

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esenciálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů. 

Koncentrovaná síla již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Aromaterapie jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Výrobce: You & Oil, Litva.

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.

   

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Použití: Imunita, Nachlazení, Děti
Výroba: Litva
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

You & Oil KIDS Klidný spánek 10 ml
Bestseller Vegan
299 Kč
316 Kč (–5 %)
02885C
You & Oil KIDS Úzkost 10 ml
Vegan
You & Oil KIDS Úzkost 10 ml
Objednáno u dodavatele
299 Kč
316 Kč (–5 %)
02886C
You & Oil KI Nachlazení 5ml
Vegan
269 Kč
03307H
You & Oil KI Bolest v krku 5 ml
Akce Vegan
You & Oil KI Bolest v krku 5 ml
Objednáno u dodavatele
189 Kč
269 Kč (–30 %)
03308H
You & Oil KIDS Nachlazení 10ml
Bestseller Vegan
You & Oil KIDS Nachlazení 10 ml
Objednáno u dodavatele
299 Kč
316 Kč (–5 %)
02882C
You & Oil KIDS Teplota 5ml
Vegan
You & Oil KIDS Teplota 10 ml
Objednáno u dodavatele
299 Kč
316 Kč (–5 %)
03309H