You & Oil KIDS Bolest v krku 10 ml

Neohodnoceno
Značka: You & Oil

Bioaktivní směs esenciálních olejů ulevuje dětem při bolesti a škrábání v krku.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
299 Kč / ks
You & Oil KIDS Bolest v krku 10 ml
Neohodnoceno
Značka: You & Oil
You & Oil KIDS Bolest v krku 10ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Bioaktivní směs esenciálních olejů ulevuje dětem při bolesti a škrábání v krku. Elixír vytvořený vzácnou směsí éterických olejů ravintsara, římského heřmánku, levandule a sladké majoránky napuštěných do sladkého mandlového oleje pomáhá s červeným a zaníceným hrdlem.

Dětská řada You & Oil Kids působí přes kůži a pulsní body. Děti dotyky milují a proto použitím a stimulací jemnou masáží přes doporučené pulsní body si vytvoříte s dítětem krásný rituál, který mu dodá pocit lásky, bezpečí a uleví od bolesti.

Kůže je největším smyslovým orgánem jejíž prostřednictvím se vysílají signály imunitnímu systému. Právě tento vztah využívají bioaktivní směsi You & Oil při zdravotních a psychických neduzích prostřednictvím stimulace pulsních bodů. Podporují tak imunitnímu systému obnovit rovnováhu. Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii a jsou synergické, vzájemně se jejich účinky doplňují a posilují.

Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují náš citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

děti od 3 měsíců do 6-ti let

Klíčové vlastnosti:

  • ulevuje při bolestech krku a zaníceném hrdle
  • ravintsara podporuje imunitu
  • sladká majoránka účinně bojuje jak s virovými i s bakteriálními infekcemi
  • heřmánek římský zklidňuje podráždění související s faryngitidou
  • levandule zklidňuje a vyvolává pocit klidu při bolestech
  • udržuje imunitní systém v rovnováze
  • použití masáží přes pulsní body
  • bioaktivní složení
  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Pro děti do 1 roku věku masírujte na plosky nohou 1 kapku směsi éterického oleje. Opakujte 3krát denně. U dětí ve věku 1-2 let naneste na krk 2 kapky směsi éterického oleje. Opakujte 3-4 krát denně. Pro děti od 2 do 6 let naneste na krk 4-5 kapek směsi éterického oleje. Opakujte 3-4 krát denně. Pro správné dávkování použijte dodané kapátko. Umístěte kapátko do láhve. Pusťte pryžový konec, který se naplní kapalinou. Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů uvedených v této příbalové informaci nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pouze pro vnější použití.

Složení:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Melaleuca Alternifolia Oil; Zingiber Officinale Root Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Limon Peel Oil, Tocopherol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral.

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému. 

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esenciálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.

Koncentrovaná síla produktů You & Oil již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapie jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech. 

Výrobce: You & Oil, Litva.

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody. 

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Použití: Nachlazení, Děti
Výroba: Litva
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

You & Oil KIDS Imunita 10 ml
Bestseller Vegan
You & Oil KIDS Imunita 10 ml
Objednáno u dodavatele
299 Kč
316 Kč (–5 %)
02884C
You & Oil KIDS Úzkost 10 ml
Vegan
299 Kč
316 Kč (–5 %)
02886C
You & Oil KIDS Stop mikrobům 10ml
Vegan
399 Kč
03296H
You & Oil Úzkost 5 ml
Vegan
289 Kč
02819C
You & Oil Meditace 5 ml
Vegan
289 Kč
02820C