Primavera Výhodná sada Pro lehčí učení

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Výhodná sada vonné směsi éterických olejů a aroma kamínku pro studenty a pracanty podporující koncentraci, kreativitu a navíc posilující imunitu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.8.2022
319 Kč / ks
Primavera Výhodná sada Pro lehčí učení
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Výhodná sada Pro lehčí učení
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Výhodná sada vonné směsi éterických olejů a aroma kamínku pro studenty a pracanty podporující koncentraci, kreativitu a navíc posilující imunitu. Součástí sady je i aromakamínek v přenosné dóze pro inhalaci éterického oleje.

Směsi značky Primavera jsou pečlivě sestaveny na základě poznatků o působení éterických olejů na tělo, mysl a duši. Každá směs prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. Jednotlivé kompozice reprezentují unikátní harmonii přírody.

Všechny éterické oleje a produkty PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní.

Vhodné pro:

děti 6+, dospělé

Klíčové vlastnosti:

  • svěží jasná citrusová vůně s hořkým podtónem

  • povzbudí, osvěží a zlepší koncentraci ve škole, při studiu, motivuje k práci

  • aroma kamínek pro inhalaci

  • citron podporuje soustředění

  • grapefruit stimuluje a dává dětem novou chuť do akce, dodává motivaci a energii

  • pomeranč šíří dobrou náladu, poskytuje klid a sebevědomí pro nové úkoly

  • 100 %přírodní produkt

 

Doporučené použití:

3-5 kapek éterického oleje používejte dle návodu a typu difuzéru nebo aromalampy. Můžete použít i na aroma kamínek a inhalovat.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Složení:

Grepfruit, Citrón a Pomeranč (100% přírodní éterické oleje v bio kvalitě).

Aromaterapie je alternativní zdraví pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „zdraví pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.  

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: Primavera, Německo. 

Bohyně jara Primavera symbolizuje již více než čtvrt století se svým rohem hojnosti v rukou podnikání německé společnosti Primavera.

Italsky znamená Primavera jaro - ztělesnění svěží rozkvétající zeleně, krásy barev a květin. To vše je v souladu s filozofií zakladatelů Primavery vyrábět přírodní produkty vybrané kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem.

Společnost Primavera sídlí na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Plánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům jako radostné místo pro smysluplnou práci. Ekologie a trvalá udržitelnost jsou hlavním cílem a velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití. Již ve výrobě se snaží minimalizovat produkci oxidu uhličitého a jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. 

Do nové firemní budovy se nastěhovali na podzim roku 2010. Součástí je i promýšlené vytváření zahrady, aby mohli zvětšit okolní krajinu kopcovitého úpatí a zazelenit ji více než 10 tisícem aromatických rostlin, čímž přírodě navrátili více biologického životního prostoru.

Primavera se aktivně podílí na ekologických projektech pěstování rostlin. Většinu éterických olejů získávají přímo od pečlivě vybraných výrobců, další z vlastních projektů pěstování s fair trade principy, kde mohou ovlivnit a kontrolovat každý krok v produkci od výsevu rostlin až po samotnou destilaci éterických olejů.

Při navrhování obalů se zabývají ochranou přírodních zdrojů. Nové tmavě zelené a hnědé zabarvení skleněných lahviček Primavera chrání produkty před UV zářením, brání oxidaci světlem a zvyšuje tak délku trvanlivosti přípravků.

Primavera je hrdá na to, že zavedla označení NaTrue – známku, která označuje poměr bio surovin již na obalu. Produkty označené známkou NaTrue i nadále splňují kritéria BDIH. Produkty mají certifikaci „Leaping Bunny“, která potvrzuje, že produkty ani vstupní suroviny nejsou testovány na zvířatech.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Imunita, Povzbuzení, Stres, Děti
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: