You & Oil KI Změna nálad 5 ml

Neohodnoceno
Značka: You & Oil

Bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá působit proti špatné náladě, nedostatku energie během těhotenství a potlačuje změny nálad po porodu.

 

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
2.12.2021
288 Kč / ks
You & Oil KI Změna nálad 5 ml
Neohodnoceno
Značka: You & Oil
You & Oil KI Změna nálad 5ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá působit proti špatné náladě, nedostatku energie během těhotenství a potlačuje změny nálad a odmítání po porodu. Elixír je vzácnou směsí éterických olejů bergamotu, mandarinky, levandule a gerania napuštěných do sladkého mandlového oleje pro vyvážení, dodání energie a povzbuzení dobré nálady.

Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Směsi jsou synergické, kdy se jejich účinky vzájemně doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

dospělé 

Klíčové vlastnosti:

  • podporuje dobrou náladu, dodává energii 

  • esenciální olej mandarinky a gerania působí příznivě na psychiku, dodávají radost a optimismus

  • éterický olej levandule má uklidňující, sedativní účinek, tlumí bolest a úzkost a zároveň vyvolává spánek

  • esenciální olej pelargonie má výraznou růžovou vůni a pomáhá uvolňovat negativní vzpomínky, zvyšuje účinnost ostatních relaxantů

  • bergamot působí pozitivně na psychiku, dodává optimismus

  • použití jemnou masáží na pulsní body

  • bioaktivní složení

  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Jemně vmasírujte 3-4 kapky na solární plexus 2-3 krát denně. Vyhněte se přímému slunečnímu záření nebo UV záření po dobu až 12 hodin po použití.

Složení:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Sweet Almond Oil), Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (Bergamot E.O.), Lavandula Angustifolia Oil (True Lavender E.O.), Pelargonium Graveolens Oil (Geranium E.O.), Citrus Nobilis Peel Oil (Mandarin E.O.), Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, Citral.

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esenciálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro pomoc při různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.

Koncentrovaná síla produktů You & Oil již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro pomoc tělu a mysli pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech. 

Výrobce: You & Oil, Litva.

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice. 

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi éterických olejů
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan, Bez palmového oleje, Bez parabenů, Bez SLS/SLES
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Použití: Povzbuzení, Stres
Výroba: Litva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Nobilis Tilia Éterický olej Radost ze života 10 ml
Vegan
274 Kč

Směs éterických olejů radost ze života povznáší a uvolňuje, ulevuje při...

01156
Nobilis Tilia Směs éterických olejů Harmonie 10ml
Vegan
299 Kč

Speciální směs éterických olejů Harmonie přináší pocit štěstí, ulevuje při...

02263
Nobilis Tilia Směs éterických olejů Pracovní 10ml
Vegan
279 Kč

Speciální směs éterických olejů Pracovní se svěží vůní plné energie rozvíjí...

02648
Nobilis Tilia Směs éterických olejů Péče při migréně 10 ml
TOP produkt Vegan
199 Kč

Směs éterických olejů Péče při migréně ulevuje při bolesti hlavy,...

00361
You & Oil KI Stress 5ml
Vegan
288 Kč

Směs éterických olejů pomáhá snížit psychické napětí,...

02876C
You & Oil KI Menstruace 5ml
Vegan
268 Kč

Bioaktivní směs esenciálních olejů, pomáhá ulevit od bolestivé a...

02877C