You & Oil KI Menstruace 5 ml

40 hodnocení
Značka: You & Oil

Bioaktivní směs esenciálních olejů, pomáhá ulevit od bolestivé a nepravidelné menstruace. Pro dospělé i dospívající dívky.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023
269 Kč –20 % 215,20 Kč / ks
You & Oil KI Menstruace 5 ml
40 hodnocení
Značka: You & Oil
You & Oil KI Menstruace 5 ml
Akce Vegan
269 Kč –20 %
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
3,8 40 hodnocení

Bioaktivní směs esenciálních olejů, která může ulevit v případě bolestivé a nepravidelné menstruace. Elixír se silným éterickým olejem ze  šalvěje napuštěné do sladkého mandlového olejezklidňuje a tiší bolest v podbřišku a v dolní části zad, snižuje děložní křeče během periody.

Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Směsi jsou synergické, kdy se jejich účinky vzájemně doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

dospělé a dospívající dívky

Klíčové vlastnosti:

  • ulevuje od křečí a bolesti během menstruace 
  • šalvěj působí proti křečím
  • šalvěj má zklidňující účinky
  • použití masáží přes pulsní body
  • bioaktivní složení
  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Jemně vmasírujte 2-3 kapky do oblasti podbřišku několik dní před nebo během menstruace.

Složení:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Sweet Almond Oil), Salvia Sclarea Oil (Clary Sage E.O.), Geraniol, Limonene, Linalool.

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esenciálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.

Koncentrovaná síla produktů You & Oil již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech. 

Výrobce: You & Oil, Litva.

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice. 

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi éterických olejů
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan, Bez palmového oleje, Bez parabenů, Bez SLS/SLES
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Výroba: Litva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

You & Oil KI Emoční vyčerpání 5ml
Akce Bestseller Vegan
231,20 Kč
289 Kč (–20 %)
02874C
You & Oil KI Stress 5ml
Akce Vegan
231,20 Kč
289 Kč (–20 %)
02876C
You & Oil KI Změna nálad 5ml
Akce Vegan
231,20 Kč
289 Kč (–20 %)
02875C
You & Oil KI Akné 5 ml
Akce Vegan
215,20 Kč
269 Kč (–20 %)
03743C
You & Oil KI Yoga 5 ml
Akce Vegan
231,20 Kč
289 Kč (–20 %)
03745H
You & Oil KI Na štípance 5 ml
Akce Vegan
You & Oil KI Na štípance 5 ml
Objednáno u dodavatele
215,20 Kč
269 Kč (–20 %)
00179C1