You & Oil KI Bolest v krku 5 ml

Neohodnoceno
Značka: You & Oil

100 % přírodní bioaktivní směs esenciálních olejů ulevuje při bolesti a škrábání v krku. Pro dospělé a děti od 6-ti let.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
269 Kč –30 % 189 Kč / ks
You & Oil KI Bolest v krku 5 ml
Neohodnoceno
Značka: You & Oil
You & Oil KI Bolest v krku 5 ml
Akce Vegan
269 Kč –30 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Bioaktivní směs esenciálních olejů ulevuje dětem při bolesti a škrábání v krku. Elixír éterických olejů je vzácnou směsí čajovníku, levandule, zázvoru a citrónu napuštěných do sladkého mandlového oleje na pomoc s červeným a zaníceným krkem.

Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Směsi jsou synergické, kdy se jejich účinky vzájemně doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

dospělé a děti od 6-ti let

Klíčové vlastnosti:

  • ulevuje od bolesti krku, podrážděným a oteklým hrdlem
  • čajovník má silné antibakteriální a protizánětlivé účinky proti choroboplodným zárodkům, posiluje imunitní systém při bolestech v krku
  • levandule uvolňuje a zklidňuje podráždění
  • zázvor má protizánětlivé účinky
  • použití masáží přes pulsní body
  • bioaktivní složení
  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Vetřete 3-4 kapky na kůži v oblasti krku 3-4x denně. Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů uvedených v této příbalové informaci nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Složení:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil , Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil , Zingiber Officinale Root Oil, Citrus Limon Peel Oil, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral.

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esenciálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.

Koncentrovaná síla produktů You & Oil již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech. 

Výrobce: You & Oil, Litva.

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice. 

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi éterických olejů
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech
Použití: Nachlazení, Děti
Výroba: Litva
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

You & Oil KI Změna nálad 5ml
Vegan
You & Oil KI Změna nálad 5 ml
Objednáno u dodavatele
289 Kč
02875C
Nobilis Tilia Pomáda na opary 15ml
Vegan
189 Kč
00165
You & Oil KI Bolest hlavy 5 ml
Vegan
You & Oil KI Bolest hlavy 5 ml
Objednáno u dodavatele
299 Kč
02878C
You & Oil KIDS Imunita 10 ml
Bestseller Vegan
You & Oil KIDS Imunita 10 ml
Objednáno u dodavatele
299 Kč
316 Kč (–5 %)
02884C
You & Oil KIDS Úzkost 10 ml
Vegan
You & Oil KIDS Úzkost 10 ml
Objednáno u dodavatele
299 Kč
316 Kč (–5 %)
02886C
You & Oil KIDS Stop mikrobům 10ml
Vegan
399 Kč
03296H