Primavera Vonná směs éterických olejů Lehčí učení Bio 5 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Vonná směs éterických olejů pro děti, studenty a pracanty podporuje koncentraci, kreativitu a navíc posiluje imunitu. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023
279 Kč –10 % 251,10 Kč / ks
Primavera Vonná směs éterických olejů Lehčí učení Bio 5 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Vonná směs éterických olejů Pro lehčí učení 5 ml
Akce Bestseller Vegan
279 Kč –10 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

100% přírodní éterický olej Lehčí učení se speciálně vybranou směsí éterických olejů pro studenty a pracanty podporující koncentraci, kreativitu a navíc posilující imunitu. Vhodné pro děti věku 3+.

Svěží jasná citrusová vůně s hořkým podtónem pro povzbuzení, osvěžení, lepší koncentraci ve škole, při studiu, motivuje k práci, rozjasňuje náladu. Perfektní průvodce pro školáky, maturanty, studenty a všechny, kteří potřebují podpořit při studiu a zlepšit koncentraci. Nesmí chybět na žádném pracovním stole.

Směsi značky Primavera jsou pečlivě sestaveny na základě poznatků o působení éterických olejů na tělo, mysl a duši. Každá směs prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. Jednotlivé kompozice reprezentují unikátní harmonii přírody.

Všechny éterické oleje PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní.

Vhodné pro:

děti věk 3+

Klíčové vlastnosti:

  • svěží a povzbuzující směs s citrusovou vůní

  • osvěžuje mysl a podporuje koncentraci a dodává potřebnou pozitivní energii, posiluje imunitu

  • citron podporuje soustředění

  • grapefruit stimuluje a dává dětem novou chuť do akce, dodává motivaci a energii

  • pomeranč šíří dobrou náladu, poskytuje klid a sebevědomí pro nové úkoly

  • použití do difuzéru, aromalampy 

  • 100 % přírodní produkt

Doporučené použití:

Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Složení:

Grepfruit, Citrón a Pomeranč (100% přírodní éterické oleje v bio kvalitě).

Výzkum vlivu vonné směsi Primavera Lehčí učení na koncentraci a imunitu.

Společnost Primavera provedla v šesti německých školách výzkum a testovala účinnost a vliv vonné éterické směsi Lehčí učení na koncentraci a celkové rozpoložení žáků.

Iniciátorem projektu byla dlouholetá školní poradkyně, aromaterapeutka a přírodní léčitelka Elke Inspruckner. O výzkumu byli předem informováni rodiče, vyučující a vedení škol. Samotní žáci nikoliv. Primavera vyrábí čisté vonné esence a směsi éterických olejů vysoké kvality, u kterých, na rozdíl od synteticky vyráběných vůní, nehrozí riziko nesnášenlivosti a předávkování. Žáci si samozřejmě byli vědomi toho, že je prostor třídy aromatizován pomocí difuzéru, museli ho totiž každý den zprovoznit, avšak nikdo je neinformoval o účincích používané vonné směsi. Navíc před začátkem výzkumu vyplnili žáci podrobný dotazník, ve kterém hodnotili celkovou atmosféru ve třídě a také svou schopnost soustředění. 

A jaké byly výsledky?

Žáci tříd, kde bylo ovzduší decentně aromatizováno, se lépe soustředili na výuku a navíc tak často nedocházelo ke konfliktním situacím. Také se snížila nemocnost, což ovlivnilo počet zameškaných hodin. U dotazovaných žáků se znásobila doba, po kterou jsou schopni sledovat výuku z 18 na více než 40 procent! Také vyučující zhodnotili tento voňavý projekt jako uvolňující, s příznivým vlivem jak na schopnost učení se, tak i na koncentraci na vyučování. Výsledky byly tak pozitivní, že vedení několika škol požádalo o prodloužení projektu.

Odborníci na aromaterapii z Primavera přesně vědí, jak oleje namíchat, aby byl jejich vzájemný efekt co největší. Vonná směs Lehčí učení obsahuje éterické oleje z citronu, grapefruitu a pomeranče v té nejvyšší kvalitě. Citronový olej podporuje koncentraci a schopnost jasného myšlení, grapefruit stimuluje tvorbu hormonu štěstí, odstraňuje napětí a podrážděnost a pomeranč zlepšuje náladu a velmi účinně bojuje proti nervozitě a strachu. Díky kombinaci těchto tří olejů vzniká jedinečně povzbudivá směs, která člověka příjemně naladí na tu správnou vlnu soustředění.

Odborníci jsou navíc toho názoru, že pravidelná aromatizace prostoru kvalitními éterickými oleji snižuje výskyt bakterií a virů, což dokazuje i zmíněný výzkum. Používání vonných směsí opravdových éterických olejů, nikoliv jejich náhražek, je proto zejména ve školách, školkách, ale i doma smysluplné. 

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi éterických olejů
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Bio, Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Imunita, Povzbuzení, Stres, Děti
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: