Primavera Směs éterických olejů Cold Comfort Bio Proti chřipce a nachlazení 5 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Směs Cold Comfort kombinuje antivirové účinky bio éterických olejů eukalyptu, rozmarýnu a borovice. Uvolňuje dýchací cesty, posiluje imunitu a pomáhá čistit vzduch od virů a bakterií.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
289 Kč / ks
Primavera Směs éterických olejů Cold Comfort Bio Proti chřipce a nachlazení 5 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Směs éterických olejů Cold Remedy Bio 5 ml - proti chřipce a nachlazení
Bestseller Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Speciálně vytvořená směs přírodních éterických olejů z řady Cold Comfort kombinuje antivirové účinky bio éterických olejů eukalyptu, borovice a rozmarýnu. Uvolňuje dýchací cesty, posiluje imunitu a pomáhá čistit vzduch od virů a bakterií. Používání směsi Cold Comfort je vhodné při nachlazení nebo jako prevence proti virovému onemocnění, při pobytu v prostoru s nemocnými lidmi.

Řada Primavera Cold Comfort (dříve Cold Remedy) je pečlivě sestavena směs éterických olejů, která napomáhá uvolnění nosu a dýchacích cest, posiluje imunitu v období viróz i při nachlazení. Každá směs je vyvinuta zkušenými aromaterapeuty a prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. 

Všechny éterické oleje a směsi éterických olejů PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Klíčové vlastnosti:

  • uvolňuje nos a dýchací cesty

  • posiluje imunitu

  • antibakteriální účinky, čistí vzduch v období chřipek

  • antivirové účinky bio éterických olejů eukalyptu, borovice a rozmarýnu

  • svěží, pryskyřičná vůně

  • do aromalamp, difuzérů, zábaly a koupele

  • 100 % přírodní produkt

Náš tip:

Směs Cold Comfort lze použít i pro přípravu koupelové soli. Stačí rozmíchat 10 kapek směsi se 3 lžícemi mořské soli.

Doporučené použití:

Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru. Na olejový zábal smíchejte 2 lžíce rostlinného oleje s 1 kapkou éterického oleje.

Upozornění: Nikdy nepoužívejte na pokožku a chraňte oči. Nepatří do rukou dětem. Zvyšuje citlivost pokožky na sluneční záření. Po použití nevystavujte pokožku slunci alespoň 12 hodin! 

Složení: 

Fragrance (Parfum), Eucalyptus Globulus Leaf Oil *, Pinus Sylvestris Leaf Oil *, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil * (Rosemary), Linalool **, Citral **, Benzyl Alcohol **, Benzyl Benzoate **. *= Ingredience v bio kvalitě. **= Přirozená součást éterických  olejů.

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi éterických olejů
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Imunita, Nachlazení, Děti
Výroba: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: