Sonnentor Směs éterických olejů Anděl strážný Bio 10 ml

Neohodnoceno
Značka: Sonnentor

100 % čistě rostlinná éterická směs olejů s vůní levandule a citronové trávy má zklidňující, protibakteriální a hojivé účinky.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2022
220 Kč / ks 2 200 Kč / 100 ml
Sonnentor Směs éterických olejů Anděl strážný Bio 10 ml
Neohodnoceno
Značka: Sonnentor
Sonnentor Anděl strážný éterický olej Bio 10 ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Každý má svého anděla strážného, který nás doprovází po celý život. Uvolňující vůně levandule a citronové trávy je příjemným andělským společníkem do každé domácnosti a kvůli svému bohatému spektru využití by neměl chybět v žádné rodině.

Sladce bylinná, jemná, lehce květinová vůně levandule je silně protizánětlivá, má blahodárné účinky na dýchají cesty, pokožku, pomáhá při hojení ran, bolestech a křečích. Oblíbená je také kvůli svým zklidňujícím a uvolňujícím vlastnostem. Příjemná a nasládlá vůně citronové trávy zase pomáhá s vyčerpáním, zregeneruje organismus a podpoří jak tělo, tak duši. Patří také k silným repelentům a umí neutralizovat nepříjemné pachy.

Použití oleje je velmi různorodé, např. k aromaterapii, provonění místností, do aromalamp, do sauny, koupelí nebo k ovonění tělových olejů.

Éterické oleje SONNENTOR jsou vysoce kvalitní přírodní oleje bez umělých a syntetických přísad. Vyrobeny jsou v souladu s Non-food standardy ABG pro nepotravinářské výrobky kontrolovaného ekologického zemědělství. Kontrolováno společností Austria Bio Garantie GmbH.

Vhodný pro:

dospělé, děti

Klíčové vlastnosti:

  • proti nespavosti, uklidňuje a redukuje pocity úzkosti
  • první pomoc při drobných poraněních, štípnutí a bodnutí, popálení od slunce
  • odpuzuje hmyz
  • provoní a osvěžuje vzduch
  • směs éterických olejů levandule a citronové trávy
  • různorodé použití
  • 100 % čistě rostlinný éterický olej

Doporučené použití:

Inhalace: Využijte pozitivního působení esenciálních olejů v aromalampě. Přidejte do vody 3–8 kapek oleje a zapalte plamen svíčky. Teplo uvolňuje těkavé vonné silice, které se později rozvinou do příjemné harmonie. Silice prostor provoní a osvěží, zároveň pohltí pachy. 

Koupele: Potěšte své smysly 3–10 kapkami esenciálního oleje rozmíchaného v 1 dcl mléka či lžičce medu ve vaně s vodou o teplotě 35–37 °C. Esenciální oleje prostupují do těla dechem i pokožkou a pozvolna jej uklidňují, regenerují, příjemně stimulují nebo osvěžují. 

Masáže: Ulevte svému tělu i psychice. Dopřejte si uvolňující nebo povzbuzující aromatickou olejovou masáž, která stimuluje proudění krve, zklidňuje nervový systém a povoluje napětí svalstva. Masírujte unavená nebo citlivá místa přírodními oleji. K přípravě vlastní masážní směsi použijte 10 až 25 kapek vybraného esenciálního oleje a smíchejte jej s 50 ml rostlinného oleje. Tam, kde je nutno dodržet nízké koncentrace, postačí 3–5 kapek esenciálního oleje do 50 ml základního oleje.

Saunování: Vyzkoušejte kvality přírodních éterických olejů v sauně nejenom pro navození příjemné atmosféry. Pouhých 10–20 kapek provoní prostor sytou přírodou a povzbudí psychiku i očistné tělesné procesy. Póry v pokožce jsou vlivem saunování rozšířené a díky tomu přijímají přírodní éterické látky se zvýšenou intenzitou.

Upozornění: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Složení: 

Levandule bio, Palmová růže bio, Citronová tráva bio.

Výrobce: SONNENTOR s.r.o., Česká republika

Značka Sonnentor je česko-rakouská firma, která se zabývá převážně výrobou bio-čajů a bio-koření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete.

Myšlenka značky SONNENTOR vznikla v roce 1988 v rakouské vesničce Sprögnitz. Zakladatel Johannes Gutmann jako 23letý začal objíždět místní trhy, nabízel balené bylinky, čaje a koření od místních sedláků. Vedle kvalitních bioproduktů mu k opravdovému průlomu pomohly jeho první „ochranné známky“. Staré sedlácké kožené kalhoty, které dostal od svého otce a kulaté červené brýle. Lišil se od jiných tím, že prodával byliny, čaje a koření s příběhem lidí, kteří je vypěstovali.

Filosofie značky Sonnetor je postavena na udržitelném podnikání. Od samotného začátku staví na pevných základech. Pracují s ohledem k životnímu prostředí, volí lokálnost, kompostovatelnost a zakládají si na zdravém selském rozumu. Nebojí se jít proti proudu a být v udržitelnosti průkopníky. Věří, že ekologické zemědělství je jedinou udržitelnou alternativou ke konvenčnímu hospodaření.

Na stejných principech zakládal s Tomášem Mitáčkem v roce 1992 český SONNENTOR na jižní Moravě. Ten není jen nějakou „levnou“ dceřinnou společností na východě, kde se využije levné pracovní síly. Veškerý zisk zůstává ve firmě a investuje se pro rozvoj areálu v Čejkovicích a skvěle se daří také rozvíjet místní lokální spolupráce v regionu jižní Moravy.

Byliny, květy i koření pro výrobu produktů získávají u bio pěstitelů, kterých mají dnes po celém světě zhruba 300, a jen v Česku jich najdete více než 25. Obchodují s pěstiteli napříč celým světem se zásadami fair trade obchodu.

Produkty SONNETOR jsou v BIO certifikované kvalitě dle mezinárodní normy ISO 22000. Díky zavedenému systému šarží jsou schopni zpětně dohledat původ každého produktu a jeho jednotlivých složek. Produkty neobsahují umělá barviva, konzervační látky ani syntetická aromata. Mnoho pracovních kroků se během šetrného zpracování dělá ručně, nikoliv pomocí strojů. Tím je zaručeno, že dobrá chuť přírodních přísad nakonec zůstává opravdu v každém sáčku čaje a v každé špetce koření.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Stres, Nespavost, Bolest hlavy
Výroba: Česká republika, Lokální výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: