Primavera Aroma set Sauna 3 x 5 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Sada vonných směsí do sauny pro milovníky sauny. Podporují komplexní relaxační účinek během saunování.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
499 Kč / ks
Primavera Aroma set Sauna 3 x 5 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Aroma set Sauna 3 x 5 ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Sada nejoblíbenějších éterických olejů ve vonných směsích pro milovníky sauny. Obsahuje vonné směsi éterických olejů do sauny jako bio pomeranč-zázvor, bio citronovou trávu- cedr a směsi bio med a levandule. Vonné směsi podporují komplexní relaxační účinek během saunování.

 

Všechny éterické oleje PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní.

Klíčové vlastnosti: 

  •  startovací sada směsí do sauny

  • vonná směs pomeranč,zázvor a citrón má povzbuzující účinky

  • vonná směs lemongras, máta a cedr uvolňuje, působí na dýchycí cesty

  • vonná směs med a levandule pro relaxaci a očistu organismu

  • 100 % éterické oleje přírodního původu

 

Doporučené použití: 

Smíchejte 10 až 25 kapek éterického oleje s jedním litrem vody a nalijte 1 až 2 pánve směsi na horký saunový kámen. Páru ůžete rozvířit ručníkem a zesílit tak účinky éterickcých olejů. Zhluboka se nadechněte a relaxujte.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte přímo na pokožku – vyjma Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. 

Složení:

Aroma Sauna Poeranč zázvor bio : Alkohol * bio, Wasser, Orange * bio, Ingwer * bio, Zitrone * bio u.a.

Aroma Sauna Lemongrass Cedr bioAlkohol * bio, Wasser, Lemongrass * bio, Zeder, Spearmint u.a.

Aroma Sauna Med Levandule bioAlkohol* bio, Wasser, Honigextrakt * bio, Lavendel fein* bio u.a.

* bio / *org certified organic cultivation

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií. 

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.03 kg
? Sada: sada
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Fair trade, Netestováno na zvířatech, Sociálně odpovědné
Certifikace: BDIH, Natrue
Použití: Imunita, Nachlazení
Výroba: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: