Primavera Aroma set Forest energy 3 x 5 ml

1 hodnocení
Značka: Primavera

Sada éterických olejů posiluje imunitu, uvolňuje dýchací cesty, uklidňuje a dodají do interiéru čistý svěží vzduch jako při procházce v lese. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
499 Kč –10 % 449,10 Kč / ks
Primavera Aroma set Forest energy 3 x 5 ml
1 hodnocení
Značka: Primavera
Primavera Aroma set Forest energy 3 x 5 ml
Akce Vegan
499 Kč –10 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
2,0 1 hodnocení

Sada nejoblíbenějších éterických olejů zahalí domov do krásné vůně lesa a jehličí. Éterické oleje z jehličí sibiřského smrku, bio cedru a bio švýcarské borovice posilují imunitu organismu, uvolňují dýchací cesty, uklidňují a dodají do interiéru čistý svěží vzduch jako při procházce v lese. 

Všechny éterické oleje PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní.

Klíčové vlastnosti: 

  • pro posílení imunity, zklidnění a relaxaci
  • použití do difuzéru, aromalampy nebo na přípravu koupelí
  • bio cedr 100 % přírodní éterický olej s hřejivou dřevitou vůní se sladkým podtónem, stabilizuje, uklidňuje a odplavuje úzkost
  • bio švýcarská borovice 100 % éterický olej s dřevitě citrusovou svěží vůní, dodává sílu, důvěru a podporuje klidný spánek, čistí vzduch a usnadňuje dýchání
  • bio jehličí sibiřského smrku 100 % éterický olej se svěží vůní jehličí, čistí vzduch a dodává prostoru vůni lesa
  • 100 % éterický olej přírodního původu

 

Doporučené použití: 

Éterické oleje zejména na použití do difuzérů a aromalamp. Mohou se přidat i do koupelí.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte přímo na pokožku – vyjma Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. 

Aromaterapie je terapie pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „uzdravovat pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií. 

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.1 kg
? Sada: sada
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Fair trade, Netestováno na zvířatech, Sociálně odpovědné
Certifikace: BDIH, Natrue
Použití: Imunita, Nachlazení
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: