Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus Globulus 10 ml

1 hodnocení
Značka: Nobilis Tilia

Éterický olej s intenzivní kafrovou vůní má silné protiinfekční účinky, je účinný při řešení dýchacích obtíží. Čistí ovzduší v období viróz.

 

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
27.9.2021
149 Kč / ks
Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus Globulus 10 ml
1 hodnocení
Značka: Nobilis Tilia
Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus Globulus 10ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
4,0 1 hodnocení

Éterický olej Eukalyptus s typickou intenzivní pronikavou kafrovitou vůní má vynikající protiinfekční účinky, zejména v oblasti ORL, dýchacího a močového systému. Čistí ovzduší a v období viróz ničí choroboplodné zárodky v ovzduší.

Je rovněž účinný proti kožním infekcím, působí proti kožním bakteriálním a kvasinkovým infekcím, ulevuje při revmatizmu, svalových bolestech a neuralgiích. Je antivirový a v období viróz ničí choroboplodné zárodky v ovzduší.

Všechny éterické oleje Nobilis Tilia jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. 

Vhodný pro:

dospělé

Klíčové vlastnosti:

  • protiinfekční účinky na dýchací a močové cesty

  • usnadňuje vykašlávání

  • antivirový, čistí ovzduší v období viróz

  • svěží intenzivní kafrovitá vůně

  • do aromalamp i difuzérů 

  • 100 % přírodní éterický olej

Náš tip:

Éterický olej eukalyptus je antivirový, proto v období viróz používejte v autě v klipu na éterické oleje. Prostor pročistí a navíc uleví od dýchacích obtíží.

Doporučené použití:

Použijte 3-5 kapek nebo dle návodu difuzéru na provonění prostoru. Nepoužívejte na obličej a krk dětem do 10 let.

Upozornění: Nepoužívejte na pokožku a chraňte oči. Nepatří do rukou dětem. 

Složení:

Eucalyptus Radiata Leaf Oil (éterický olej Eucalyptus radiata), Limonene *.         * přírodního původu

Země původu: Austrálie.

Aromaterapie je terapie pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: Nobilis Tilia, Česká republika.

Česká společnost Nobilis Tilia působí na trhu již přes 20 let a nabízí nejširší sortiment české aromaterapeutické přírodní a BIO kosmetiky. Nobilis Tilia vyvíjí a vyrábí v malebném prostředí Vlčí hory, které je součástí národního parku České Švýcarsko. Jednou z důležitých hodnot společnosti je etické chování k přírodě i lidem. Kvalitní vstupní suroviny, šetrné zpracování přírodních materiálů, ekologie výroby a odmítání používání živočišných surovin, pro které musela zvířata zemřít je součástí etiky společnosti. 

Nobilis Tilia vyvíjí a vyrábí celé portfolio produktů péče o pleť, tělo, vlasy a zdraví na základě aromaterapeutických poznatků zakladatelů značky Zbyňka a Adély.  Produkty obsahují ty nejkvalitnější rostlinné oleje a botanické extrakty z těch nejlepších dostupných zdrojů. Pro Nobilis Tilia je důležitá kvalita produktů, a proto většina produktů je potvrzena českými certifikacemi přírodní kosmetiky CPK nebo CPK BIO. Nobilis Tilia navíc stála u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie a zasloužila se o šíření účinků aromaterapie mezi širší veřejnost.

Název společnosti je jednoduše odvozen od krásného místa, kde se kosmetika zrodila. Nobilis Tilia je latinský překlad města Krásná Lípa. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Éterické oleje
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Nachlazení, Děti
Výroba: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: