Primavera Výměnné polštářky pro difuzér do auta 10 ks

1 hodnocení
Značka: Primavera

Náhradní polštářky do aroma difuzéru do auta pro aromaterapii na cestách. Balení 10 ks.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2022
155 Kč / ks
Primavera Výměnné polštářky pro difuzér do auta 10 ks
1 hodnocení
Značka: Primavera
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
5,0 1 hodnocení

Náhradní výměnné polštářky do aroma difuzéru do auta pro aromaterapii na cestách. Stačí pár kapek esenciálního oleje Primavera na speciální polštářek a autem se line plná vůně přírodních éterických olejů.

Balení 10 ks polštářků.

Náš tip:

Pro lepší koncentraci a povzbuzení doporučujeme éterické oleje s osvěžující vůní a povzbudivými účinky jako limeta, lemongrass, máta nebo speciální směs éterických olejů Primavera Jeď v pohodě.

Doporučené použití:

Na výměnný polštářek nakapejte 3-5 kapek éterického oleje či směsi, zasuňte ho do difuzéru. Pokud používáte stejný éterický olej či směs, případně například různé citrusové oleje, můžete používat jeden polštářek stále dokola, dokud je dostatečně savý. Když polštářek přestane sát, je potřeba ho vyměnit. Pokud ale používáte různé druhy éterických olejů, doporučujeme polštářek měnit vždy, aby nedocházelo k přílišné změně vůně.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry a lampy
Hmotnost: 0.1 kg
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: