Primavera Přenosný difuzér Aromastream 1 ks

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Přenosný aroma difuzér pro aromaterapii na cestách, v práci nebo neocnici. Funguje bez vody i bez připojení k elektřině.

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
29.10.2021
959 Kč / ks
Primavera Přenosný difuzér Aromastream 1 ks
Neohodnoceno
Značka: Primavera
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Přenosný difuzér Aromastream pro aromaterapii na cestách, v práci, v nemocnici bez připojení k elektřině. Stačí pár kapek oblíbeného esenciálního oleje na speciální polštářek a místnost budem za chvíli plná vůně.

Difuzér Primavera Aromastream bez použití vody, kdy se éterické oleje odpařují z polštářku, přes který proudí studený vzduch. Éterické oleje se nepřehřívají a do vzduchu uvolňují vůni a účinky éterických olejů. Snadné zapojení přes USB nebo baterie.

Do difuzéru používejte 100% přírodní éterické oleje Primavera, které nabízí širokou kolekci certifikovaných esenciálních olejů získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. 

Klíčové vlastnosti:

  • rozptyluje éterické oleje a provoní prostor 

  • přenosný bez použití vody a potřeby elektrického připojení

  • ideální na cesty, do práce, nemocnice

  • moderní technologie a snadné zapojení přes USB nebo baterie

  • minimalistický design

  • pro domácí aromaterapii

  • pro prostory do 30 m2

  • balení obsahuje 5 aroma polštářků

Náš tip:

Vybírejte z řady éterických olejů a směsí značky Primavera, pro povzbuzení citrusové éterické oleje, na imunitu a nachlazení speciální směs Cold Remedy.

Doporučené použití: 

Na výměnný polštářek nakapejte 3-5 kapek éterického oleje či směsi, zasuňte ho do difuzéru a zapněte. Pokud používáte stejný éterický olej či směs, případně například různé citrusové oleje, můžete používat jeden polštářek stále dokola, dokud je dostatečně savý. Když polštářek přestane sát, je potřeba ho vyměnit. Pokud ale používáte různé druhy éterických olejů, doporučujeme polštářek měnit vždy, aby nedocházelo k přílišné změně vůně.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry a lampy
Hmotnost: 0.3 kg
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: