Primavera Aroma kámen Srdce Terakota 1 ks

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Aroma kámen z neglazované terakoty ve tvaru srdce k odpařování éterického oleje bez použití svíčky. Pro inhalaci, provonění malých prostor nebo šatníku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2023
80 Kč / ks
Primavera Aroma kámen Srdce Terakota 1 ks
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Aroma kámen ve tvaru srdce z neglazované terakoty slouží k odpařování éterického oleje bez použití svíčky. Pro inhalaci, provonění malých prostor nebo šatníku.

 

Používejte 100% přírodní éterické oleje Primavera, které nabízí širokou kolekci certifikovaných esenciálních olejů získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. 

Klíčové vlastnosti:

  • pro domácí aromaterapii

  • pro provonění malých prostor nebo šatníku

  • neglazovaná keramika

  • velikost 7 cm

 

Náš tip:

Vybírejte z řady éterických olejů a směsí značky Primavera, které jsou pečlivě sestaveny na základě poznatků o působení éterických olejů na tělo, mysl a duši. Každá směs prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. 

Doporučené použití: 

Na kámen naneste několik kapek éterického oleje, zavěste a nechte odpařovat. Provoní malou místnost, skříň a podobně.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry a aroma lampy
Hmotnost: 0.05 kg
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: