Primavera Aroma difuzér pro děti FUNNY FRIENDS 1 ks

1 hodnocení
Značka: Primavera

Elektrický ultrazvukový difuzér v hravém dětském designu s podsvícením, časovačem a 3 druhy jemné, relaxační melodie.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
3.4.2023
2 499 Kč –10 % 2 249,10 Kč / ks
Primavera Aroma difuzér pro děti FUNNY FRIENDS 1 ks
1 hodnocení
Značka: Primavera
Primavera Aroma difuzér pro děti FUNNY FRIENDS 1 ks
Akce
2 499 Kč –10 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
5,0 1 hodnocení

Elektrický ultrazvukový difuzér Primavera v hravém dětském designu s podsvícením, integrovaným časovačem a 3 typy melodie do dětských pokojíčků. Navíc jednoduše změníte design pomocí náhradí sady oušek na kočičku, zajíce nebo medvídka.

Difuzér s principem rozprašováním za studena pomocí ultrazvuku šetrně a účinně zvlhčuje vzduch a uvolňuje vůni a účinky éterického oleje v místnosti. Integrovaný časovač pro 4 nebo 8 hod nepřetržitého provozu nebo 8 hodin přerušovaného režimu. Lze nastavit i hlasitost melodie a pustit difuzér před usnutím.

Do difuzéru používejte 100% přírodní éterické oleje Primavera, které nabízí širokou kolekci certifikovaných esenciálních olejů získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. 

Klíčové vlastnosti:

  • rozptyluje éterické oleje a provoní prostor s podsvícením

  • moderní technologie ultrazvukové difuze 

  • hravý dětský design s třemi sady oušek

  • tři úrovně časovače 

  • tři druhy osvětlení - modrá, žlutá, fialová nebo automatická změna barvy

  • tři typy jemné relaxační melodie

  • nastavitelná hlasitost

  • pro domácí aromaterapii

  • pro prostory do 30 m2

Náš tip:

Vybírejte z řady éterických olejů a směsí značky Primavera, pro děti např. směs Lehčí učení nebo Mandarinka.

Doporučené použití: 

Nalijte vodu do difuzéru a přidejte dle návodu několik kapek éterických olejů Primavera.

Difuzér doporučujeme pravidelně čistit. Speciální přípravek přidejte do difuzéru s vodou a nechte působit přes noc. Veškeré usazeniny se uvolní, zbytky otřete vlhkou houbičkou. Pokud nemáte speciální přípravek, doporučujeme jakýkoliv přírodní mycí přípravek s příměsí octa.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry a aroma lampy
Hmotnost: 0.6 kg
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: