Nobilis Tilia Mlhový ZEN difuzér éterických olejů

57 hodnocení
Značka: Nobilis Tilia

Mlhový dřevěný difuzér v zenovém designu se světelným podbarvením jako nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru. S časovým spínačem a regulátorem intenzity.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
1 320 Kč / ks
Nobilis Tilia Mlhový ZEN difuzér éterických olejů
57 hodnocení
Značka: Nobilis Tilia
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
2,8 57 hodnocení

Mlhový dřevěný difuzér čistého zenového designu kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a světla. Účinný elektrický difuzér, který rozptýlí éterické oleje v jemnou zvlhčující mlhu doplněnou o jemně se měnící světlo. Jemné světlené paprsky v odstínech prozařují stínidlem a podporují vaši momentální náladu nebo doplňují atmosféru prostoru.

Difuzér je vybavený časovým spínačem, regulátorem intenzity a otočným vývodem. Difuzér je vybaven automatickým vypínáním a také volbou cyklického odpařování. Svým tichým a bezpečným chodem vytváří příjemnou a zdravou atmosféru v každém prostředí.

Difuzér používá technologii ultrazvukové difuze k zamlžení místnosti éterickými oleji. Vonné molekuly se uvolňují mechanicky bez zahřívání, a tak si éterické oleje zachovávají všechny vlastnosti důležité pro jejich antimikrobiální a dezinfekční účinek v ovzduší. 

Klíčové vlastnosti:

  • rozptyluje éterické oleje a provoní prostor s podsvícením
  • ultrazvuková difuze
  • jemná zvlhčující mlha
  • pro plochy až do 30 m²
  • rozptylování kontinuální nebo v intervalech 
  • funkce barevného podsvícení
  • tichý provoz
  • automatické vypnutí
  • atraktivní design

Doporučené použití:

Po zapojení difuzéru nalijte obyčejnou vodu pokojové teploty maximálně do výše rysky, nakapejte éterický olej (5 až 15 kapek maximálně). Nechte rozptýlit jen několik minut, abyste se vyhnuli příliš vysokým koncentracím. Pro parfémování místnosti o velikosti 20 m² postačuje difuze 15 až 20 minut. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru.

Ovládání difuzéru:

1. stisknutí: nepřetržitá difuze po dobu 3 hodin
2. stisknutí: cyklická difuze (střídavě 15 s ZAP. / 15 s VYP. po dobu 6 hodin)
3. stisknutí:atomizace se vypne

Balení obsahuje:

1x difuzér, 1x AC adaptér, návod k použití.

Rozměry: 

14,5 x 14,5 cm.

Udržba a čištění difuzéru. 

Chcete-li vyčistit difuzér, odstraňte éterické oleje. Poté nalijte do nádobky 1 polévkovou lžíci Čističe na difuzéry a zapněte difuzér po dobu 3 až 5 minut. Difuzér můžete čistit jednou nebo dvakrát měsíčně, v závislosti na tom, jak často jej používáte, a rovněž na kvalitě používaných éterických olejů. Poté vyprázdněte přebytečný čistič a difuzér můžete znovu použít. Pokud difuzér nepoužíváte déle než dva týdny, nezapomeňte jej umístit na bezprašné místo a  vyčistit. Čerpadlo nevyžaduje žádnou údržbu.   

Výrobce pro Nobilis Tilia: Innobiz, Francie. 

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz více než deset let reprezentuje výzkum a šíření účinků éterických olejů v aromaterapii nejen na francouzském trhu.

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadace pro ekologii, udržitelnost a záchranu planety Země).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry a aroma lampy
Hmotnost: 0.7 kg
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Výroba: Česká republika, Lokální výroba
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
Nepraktické 16.3.2021 06:50
Difuzer je jeden z nejkrásnějších, které jsem kdy viděla. Bohužel pokulhává praktičnost, kolem něj je prostě mokro - lepší volit vyšší vázičkovité tvary.
Odpovědět