Innobiz Mini difuzér Mistilia

6 hodnocení
Značka: Innobiz
Přenosný mini difuzér čistého designu se šetrným odpařováním éterických olejů provoní a vytvoří pohodovou atmosféru doma i na cestách.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2022
699 Kč –30 % 489 Kč / ks
Innobiz Mini difuzér Mistilia
6 hodnocení
Značka: Innobiz
Innobiz Mini difuzér Mistilia
Akce
699 Kč –30 %
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
3,2 6 hodnocení

Přenosný difuzér MISTILIA kombinuje eleganci a skutečnou účinnost éterických olejů v aromaterapii. Stačí pár kapek oblíbeného éterického oleje nebo květinové vody a můžete si užít  účinků aromaterapie. Difuzér využívající technologii ultrazvukové difuze.

Skutečně malý a přenosný difuzér lehce dáte dokapsy či kabelky. Ideální na dovolenou, do kanceláře, do auta.

Klíčové vlastnosti:

  • rozptyluje éterické oleje 

  • technologie ultrazvukové difuze

  • malý, přenosný a výkonný

  • ideální na cesty

  • jednoduchý design

Náš tip:

Mistilia můžete použít i na osvěžení pleti. Rozptyluje květinové vody do jemné mlhy, která hydratuje pokožku. 

Doporučené použití:

Odšroubujte horní kryt (o 1/4 otáčky proti směru hodinových ručiček) a vyjměte jej. Do nádrže nalijte kohoutkovou vodu a maximálně 3 kapky éterického oleje. Nasaďte zpět horní kryt. Ujistěte se, že je víko správně utaženo. Difuzér protřepejte. Posunutím tlačítka dolů difuzor zapnete. V případě použití květové vody nalijte do zásobníku pouze květovou vodu.

Chcete-li nabít baterii difuzéru Mistilia, zapojte ji do zásuvky USB pomocí dodaného kabelu. Když se produkt nabíjí, kontrolka svítí červeně a po úplném nabití zhasne.

Silné oleje jako vetiver, amyris, pačuli a další mohou zařízení ucpat. Pokud k tomu dojde, použijte k očištění odtoku mlhy vatovým tamponem s alkoholem. Pokud je chcete rozptýlit, můžete je smíchat s lehčími éterickými oleji, jako je pomeranč nebo citron. Při použití čistých éterických olejů je nerozprašujte směrem k obličeji ani k otevřenému ohni. Používejte pouze éterické oleje a směsi doporučené pro difúzi do vzduchu.

V přítomnosti dětí mladších 6ti let nebo těhotných žen používejte pouze vhodné esenciální oleje pro miminka, děti a těhotné.

Balení obsahuje: 

Difuzér Mistilia, USB/110-240VAC adaptér, návod k použití. 

Rozměry: 
 

Výška 10 cm, šířka 3 cm, hloubka 3cm. 

Princip fungování difuzéru Mistilia


Posuňte tlačítko dolů, světlo se změní na modré. Zařízení se rozptyluje po dobu 60 sekund a poté se automaticky vypne. Posunutím tlačítka nahoru zastavíte difúzi. Posunutím tlačítka dolů opět difúzi začnete. 8 až 10 cyklů 60 sekund difúze k vyprázdnění 10 ml zásobníku.

Výrobce: Innobiz, Francie. 
 

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz více než deset let reprezentuje výzkum a šíření účinků éterických olejů v aromaterapii nejen na francouzském trhu. 

Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán. V poslední době vyvíjí produkty z udržitelných zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí. 

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand -Nadace pro ekologii, udržitelnost a záchranu planety Země.

Jak používat difuzér Mistilia se podívejte zde

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry a lampy
Hmotnost: 0.5 kg
Složení: Bez BPA
Výroba: Asie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

You & Oil KIDS Stop mikrobům 10ml
Vegan
399 Kč
03296H