Innobiz Difuzér se zvlhčovačem vzduchu Musilia

18 hodnocení
Značka: Innobiz
Ultrazvukový difuzér Musilia kombinuje účinky aromaterapie, hudby a jemného podsvícení. Zvlhčuje vzduch a vytvoří jedinečnou relaxační atmosféru.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.8.2022
1 499 Kč –15 % 1 279 Kč / ks
Innobiz Difuzér se zvlhčovačem vzduchu Musilia
18 hodnocení
Značka: Innobiz
Innobiz Difuzér Musilia
Akce
1 499 Kč –15 %
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
3,5 18 hodnocení

Musilia je krásný ultrazvukový difuzér s jednoduchým moderním designem, který navíc spojíte díky Bluetooth technologii s hudbou. Účinný elektrický difuzér, který rozptýlí éterické oleje v jemnou zvlhčující mlhu doplněnou o jemně se měnící světlo. Vůně, světlo a hudba vytvoří příjemnou atmosféru. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím tak i v pracovním prostředí.

Difuzér Musilia používá technologii ultrazvukové difuze k zamlžení místnosti éterickými oleji. Je praktický a vypne se automaticky po vyprázdnění nádrže. Difuzér má tichý provoz a maximální doba provozu je asi 4 hodiny nepřetržité difúze a přibližně 8 hodin přerušované difúze.  

Klíčové vlastnosti:

 • rozptyluje éterické oleje a provoní prostor s podsvícením a hudbou

 • jemná zvlhčující mlha

 • ultrazvuková difuze

 • pro plochy až do 50 m²

 • funkce jemného podsvícení

 • s reproduktorem s Bluetooth® pro připojení hudby

 • tichý provoz

 • automatické vypnutí

 • atraktivní design

Doporučené použití: 

Po zapojení difuzéru nalijte obyčejnou vodu pokojové teploty maximálně do výše rysky, nakapejte éterický olej (5 až 10 kapek maximálně). Nechte rozptýlit jen několik minut, abyste se vyhnuli příliš vysokým koncentracím. Pro parfémování místnosti o velikosti 20 m² postačuje difuze 15 až 20 minut. Připojte kabel USB pod difuzér a do zásuvky USB nebo do dodaného adaptéru. Postupujte podle pokynů pro tlačítko difúze a Bluetooth®.

V přítomnosti dětí mladších 6ti let nebo těhotných žen používejte pouze vhodné esenciální oleje pro miminka, děti a těhotné. V dětském pokoji doporučujeme, spustit difuzér bez přítomnosti dětí anebo nejméně 30 minut před vstupem do místnosti. 

Ovládání difuzéru Musilia:

 1. stisk: Nepřetržitá difúze / světlo s měnícími se barvami.

 2. stisk: Nepřetržitá difúze bez světla.

 3. stisk: Přerušovaná difúze (15 s ZAP / 15 s VYP) a měnící se barva světla.

 4. stisk: Přerušovaná difúze bez světla.

 5. stisk: Vypnutí.

Ovládání Bluetooth difuzéru Musilia:

 1. Zapněte v zařízení aplikaci Bluetooth®.

 2. Stiskněte a podržte tlačítko Musilia Bluetooth® na dvě sekundy. Modré LED světlo bude blikat.

 3. Chcete-li se k němu připojit, vyberte název Bluetooth připojení „HUMMINGBIRD“ Bluetooth.

 4. Chcete-li funkci Bluetooth® vypnout, stiskněte a podržte kontextové tlačítko Bluetooth společnosti Musilia po dobu pěti sekund.

 
Balení obsahuje:
 

1x difuzér, návod k použití. 

Rozměry:
 

Výška: 13 cm. Průměr: 8 cm. 

Udržba a čištění difuzéru.
 

Chcete-li vyčistit difuzér, odstraňte éterické oleje. Poté nalijte do nádobky 1 polévkovou lžíci Čističe na difuzéry a zapněte difuzér po dobu 3 až 5 minut. Difuzér můžete čistit jednou nebo dvakrát měsíčně, v závislosti na tom, jak často jej používáte, a rovněž na kvalitě používaných éterických olejů. Poté vyprázdněte přebytečný čistič a difuzér můžete znovu použít. Pokud difuzér nepoužíváte déle než dva týdny, nezapomeňte jej umístit na bezprašné místo a  vyčistit. Čerpadlo nevyžaduje žádnou údržbu.  

Výrobce: Innobiz, Francie. 
 

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz více než deset let reprezentuje výzkum a šíření účinků éterických olejů v aromaterapii nejen na francouzském trhu.

Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán. V poslední době vyvíjí produkty z udržitelných zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí. 

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand - Nadace pro ekologii, udržitelnost a záchranu planety Země.

Jak používat difuzér Musilia se podívejte zde: 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry a lampy
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Bez BPA
Výroba: Asie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

You & Oil KIDS Stop mikrobům 10ml
Vegan
399 Kč
03296H