Innobiz Nástěnný difuzér Pluglia Sonic

Neohodnoceno
Značka: Innobiz

Sonický ultrazvukový nástěnný difuzér se třemi cykly nastavení a šetrným odpařováním éterických olejů krásně provoní domov i kancelář.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
798 Kč / ks
Innobiz Nástěnný difuzér Pluglia Sonic
Neohodnoceno
Značka: Innobiz
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Sonický ultrazvukový nástěnný difuzér se šetrným odpařováním éterických olejů a třemi cykly nastavení provoní prostory a vytvoří pohodovou atmosféru. Difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory do 20 m 2. 

Pluglia Sonic používá novou ultrazvukovou difúzní technologii, která neruší ani zvířata. Esenciální oleje jsou vedeny knotem k difúznímu disku. Poté se přemění v postřikovou mlhu složenou z malých suchých kapiček, které se rozptýlí ve vzduchu podle proudů vzduchu. Difuze se provádí se za studena bez přidání vody, tak aby se optimálně využilo všech výhod a účinků éterických olejů.

Ideální na provonění společných a hygienických prostor v domácnosti i v kanceláři přírodními vůněmi. 

Klíčové vlastnosti:

 • nástěnný difuzér s připojením do el. sítě

 • ultrazvuková difuze bez použití vody

 • pro prostory do 20 m2

 • velmi tichý provoz

 • časový spínač a 3 volitelné cykly

 • funkce detekce světla

 • jednoduchý design

Náš tip:

Difuzér oceníte na provonění koupelen a toalet, kde si jednoduše nastavíte automatické provozní cykly. Doporučujeme svěží éterické oleje jako citron, pomeranč, borovice, litsea cubeba, limeta, máta.

Doporučené použití:  

Difuzér je schopen pracovat s lahvičkami éterického oleje o velikosti 5ml, 10ml, 20ml i 30ml. Nahraďte víčko přiloženým difúzním knotem odpovídající velikosti. Takto připravenou lahvičku zašroubujte do difuzéru. Připojte difuzér do elektrické sítě.  

Pluglia Sonic umožňuje nastavit 3 difúzní cykly - 4 hodiny, 8 hodin nebo non-stop, takže se o správné použití a dávkování nemusíte starat. 

Návod k použití: Na difuzéru je Tlačítko «ON» a kontrolka:

 1. stisk: Kontrolka se rozsvítí a difuzor začne okamžitě fungovat, 1 mlha stříkající každých 10 sekund (světlo během difúze bliká), difúze po dobu 4 hodin, pak se automaticky vypne.

 2. stisk: Kontrolka 2x blikne a poté svítí, 1 mlha stříkající každých 10 sekund (světlo během difúze bliká), difúze po dobu 8 hodin, poté se automaticky vypne.

 3. stisk: Kontrolka 3x blikne a poté svítí, 1 mlha stříkající každých 10 sekund (světlo během difúze bliká), nepřetržitá difúze.

 4. stisk: Difuzor se zastaví, kontrolka zhasne.

Ovládání detekce světla: 

Pozice 1- Difuzor pracuje v plném světle i ve tmě, podle zvoleného cyklu (4 hodiny, 8 hodin nebo non-stop). Když je tma, intenzita kontrolního světla se snižuje. Pozice 2: Když je tma, difúze se zastaví, kontrolka zhasne a vybraný difúzní cyklus (4 hodiny, 8 hodin nebo non-stop) přejde do režimu «pauzy». Pokud se rozední rozptylovač automaticky obnoví provoz a pokračuje ve svém cyklu. 

Balení obsahuje: 
 

Nástěnný difuzér, 3 rozptylové knoty (1x 4,5 cm, 1 x 5,5 cm, 1 x 7,5 cm), návod k použití. Není potřeba montáže. Příkon: 220-240VAC, 50/60 Hz, 5W.

Rozměry:
 

7,8 cm x 10,2 cm x 5 cm. 

Údržba a čištění difuzéru.
 

Odpojte difuzér ze zásuvky. Vyjměte láhev esenciálního oleje. S vatovou tyčinkou namočenou do čističe na difuzéry jemně očistěte horní a dolní část lesklého kovového disku (umístěné ve spodní části difúzního výstupu), aniž byste na něj příliš silně přitlačili, aby se odstranil jakýkoli zbytek oleje. Vyjměte odkapávací systém z láhve čističe pro difuzér esenciálního oleje a vložte difúzní knot. Připravenou láhev zašroubujte zpět do difuzéru. Zapojte difuzér do sítě a nechte jej pracovat asi 5 minut. Jeho rozptýlením dojde k vyčištění difúzního knotu i difuzéru. Difuzér je nyní připraven k opětovnému použití. Difúzní knoty jsou opakovaně použitelné. Pokud jsou knoty příliš opotřebované vyměňte je za nové.  

Vyvarujte se rozptylování éterických olejů, které jsou příliš „husté“ nebo příliš „viskózní“. Difuzér nebude správně fungovat a riskujete saturaci difuzních knotů. Nepoužívejte syntetické vůně. Aby se zabránilo jakémukoli riziku úniku esenciálního oleje, je nezbytné používat tento difuzor ve svislé poloze s difuzním výstupem směřujícím nahoru.  

Výrobce: Innobiz, Francie. 
 

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz více než deset let reprezentuje výzkum a šíření účinků éterických olejů v aromaterapii nejen na francouzském trhu. 

Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán. V poslední době vyvíjí produkty z udržitelných zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí.  

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadace pro ekologii, udržitelnost a záchranu planety Země).

Jak používat difuzor Pluglia shlédnete zde: 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry a lampy
Hmotnost: 0.4 kg
Složení: Bez BPA
Výroba: Asie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: