Primavera Polštářkový sprej Cold Remedy proti chřipce a nachlazení Bio 30 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Polštářkový sprej Cold Comfort s antivirovými účinky bio éterických olejů eukalyptu a borovice čistí vzduch, pro lepší dýchání při nachlazení i celkově posílení imunity.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
289 Kč / ks
Primavera Polštářkový sprej Cold Remedy proti chřipce a nachlazení Bio 30 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Polštářkový sprej Cold Remedy Bio 30 ml - proti chřipce a nachlazení
Bestseller Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Polštářkový sprej Cold Comfort v bio kvalitě obsahuje 100% čisté éterické oleje eukalyptu a borovice limby, které mají antivirové účinky a účinně pročišťují vzduch v místnostech nejen v období viróz, nebo tam kde pobývají nemocní lidé. Dodá do prostoru svěží vůni pryskyřice.

Řada Primavera Cold Comfort (dříve Cold Remedy) je pečlivě sestavena směs éterických olejů, která napomáhá uvolnění nosu a dýchacích cest, posiluje imunitu v období viróz i při nachlazení. Každá směs je vyvinuta zkušenými aromaterapeuty a prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. 

Všechny éterické oleje a směsi éterických olejů PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Klíčové vlastnosti:

  • čistí a osvěžuje vzduch nejen v období chřipek

  • posiluje imunitu

  • antivirové účinky bio éterických olejů eukalyptu a borovice 

  • svěží, pryskyřičná vůně

  • 100 % přírodní produkt

Náš tip:

Sprej stačí aplikovat na polštář nebo přímo na kapesník jako první pomoc při silné rýmě. 

Doporučené použití:

Sprej můžete použít na aromatizaci místnosti nebo jako polštářkový parfém. Nezanechává skvrny. 

Upozornění: Nikdy nepoužívejte na pokožku a chraňte oči. Nepatří do rukou dětem. 

Složení: 

Alkohol (bio), Voda, Eukalyptus globulus (bio), Borovice limba (bio).

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma spreje
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Imunita, Nachlazení, Děti
Výroba: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: