Primavera Aroma sprej Švýcarský borový les Bio 50 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Osvěžovač vzduchu provoní domov svěží vůní čerstvého borovicového jehličí a nabije dobrou náladou a energií. Budete se cítit jako na procházce v lese.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
399 Kč / ks
Primavera Aroma sprej Švýcarský borový les Bio 50 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Aroma sprej Borovice Bio 50 ml
Bestseller Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Svěží osvěžovač vzduchu nebo polštářkový sprej Borovice limba provoní váš domov vůní čerstvého borovicového jehličí jako na procházce v lese. Dodá do prostoru svěží, pozitivní a uvolněnou atmosféru. Navíc borovicové jehličí pročišťuje vzduch, posiluje imunitu a usnadňuje dýchání. Vhodný i pro děti 6+.

Aroma air sprej PRIMAVERA je v bio kvalitě a obsahuje 100% čisté éterické oleje, které dodají do prostoru nejen vůni, ale především aromaterapeutické účinky vybraných směsí. Každá směs je vyvinuta zkušenými aromaterapeuty a prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví.  Všechny produkty PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Klíčové vlastnosti:

  • čistí a osvěžuje vzduch 

  • dodá prostoru svěží, pozitivní a uvolněnou atmosféru 

  • usnadňuje dýchání, antivirové účinky borovice 

  • dřevitá vůně s citrusovými tóny

  • 100 % přírodní produkt

Náš tip:

Sprej můžete aplikovat přímo na polštář, protože borovice podporuje klidný spánek.

Doporučené použití:

Sprej můžete použít na aromatizaci místnosti nebo jako polštářkový parfém. Nezanechává skvrny. 

Upozornění: Nikdy nepoužívejte na pokožku a chraňte oči. Nepatří do rukou dětem. 

Složení: 

Alkohol * (bio), voda, borovicové jehličí * (bio, Pinus Cembra, Borovice limba).    * Certifikované bio zemědělství.

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma spreje
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Bio, Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Imunita, Nachlazení, Děti
Výroba: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: