Primavera Aroma sprej proti návalům Fem Comfort 50 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Unikátní sprej pro ženy nejen v menopauze, ale i při premenstruačním syndromu a nepravidelném cyklu. Pomáhá proti návalům a změnám nálady 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023
399 Kč / ks
Primavera Aroma sprej proti návalům Fem Comfort 50 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Aroma sprej proti návalům Fem Remedy 50ml
Bestseller Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Unikátní tělový sprej Fem Comcort v bio kvalitě je speciálně vyvinut pro ženy. Pomáhá vyrovnávat hladinu hormonů v menopauze, při premenstruačním syndromu i nepravidelném cyklu. Základem je speciálně vyvinutá kombinace éterických olejů šalvěje muškátové, růže absolue a bergamotu. Výrazně ulevuje při nepříjemných návalech horka, zklidňuje prudké změny nálad a působí na celkovou pohodu během hormonálních změn. 

Aroma air sprej PRIMAVERA je v bio kvalitě a obsahuje 100% čisté éterické oleje, které dodají do prostoru nejen vůni, ale především aromaterapeutické účinky vybraných směsí. Každá směs je vyvinuta zkušenými aromaterapeuty a prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví.  Všechny produkty PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Vhodné pro:

dospělé

Klíčové vlastnosti:

  • ulevuje při nepříjemných návalech horka, zklidňuje prudké změny nálad 

  • speciálně pro ženy v menopauze, při premenstruačním syndromu i nepravidelném cyklu

  • šalvěj muškátová výrazně ulevuje proti křečím a celkovému napětí

  • růže je královnou éterických olejů, výrazně povznáší a harmonizuje

  • bergamot zlepšuje náladu a pomáhá snížit stresové napětí a úzkosti

  • mátová voda výrazně osvěžuje a zmírňuje návaly horkosti

  • 100 % přírodní produkt

Doporučené použití:

Sprej je určen pro aplikaci přímo na tělo - doporučujeme ho aplikovat na hrudník, na krk a zátylek nebo na břicho.

Upozornění: Při aplikaci chraňte oči a sliznice. Chraňte před malými dětmi. 

Složení: 

Rosa Damascena Flower Water *, Mentha Piperita Leaf Water * (Peppermint), Salvia Sclarea Flower * (Clary, Leaf Stem Water), Salvia Officinalis Leaf Water * (Sage), Water (Aqua), Leuconostoc Radish Root Ferment Filtrate, Alcohol *, Fragrance (Parfum), Salvia Sclarea Oil * (Sage), Rosa Damascensa Flower Oil, Lysolecithin, Sclerotium Gum, Pullulan, Xanthan Gum, Silica, Limonene **, Linalool **, Citronellol **, Geraniol **, Citral **. *= Ingredience v bio kvalitě. **= Přirozená součást éterických olejů.

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

Primavera je hrdá na to, že zavedla označení NaTrue – známku, která označuje poměr bio surovin již na obalu. Produkty označené známkou NaTrue i nadále splňují kritéria BDIH. Produkty mají certifikaci „Leaping Bunny“, která potvrzuje, že produkty ani vstupní suroviny nejsou testovány na zvířatech.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma spreje
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Povzbuzení, Klimakterium
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: