Primavera Aroma sprej Clean Air Bio 50 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Aroma spray čistí vzduch, neutralizuje zápachy a zbavuje od bacilů. Provoní prostor svěží bylinnou vůní horské louky.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
9.6.2023
399 Kč –10 % 359,10 Kč / ks
Primavera Aroma sprej Clean Air Bio 50 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Aroma sprej Clean Air Bio 50 ml
Akce Vegan
399 Kč –10 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Aroma spray Clean Air provoní domov nebo kancelář svěží bylinnou vůní horské louky. Pročistí vzduch, neutralizuje zápachy a zbavuje od bacilů.

Aroma air sprej PRIMAVERA je v bio kvalitě a obsahuje 100% čisté éterické oleje, které dodají do prostoru nejen vůni, ale především aromaterapeutické účinky vybraných směsí. Každá směs je vyvinuta zkušenými aromaterapeuty a prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví.  Všechny produkty PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Klíčové vlastnosti:

  • pročistí a osvěží vzduch, neutralizuje pachy

  • provoní prostor s aromaterapeutickými účinky esenciálních olejů

  • máta chladí, osvěžuje a čistí hlavu

  • citron čistí a povzbuzuje náladu

  • myrta čistí vzduch a vitalizuje

  • 100 % přírodní produkt 

Doporučené použití:

Sprej můžete použít na aromatizaci místnosti.

Upozornění: Nikdy nepoužívejte na pokožku a chraňte oči. Nepatří do rukou dětem. 

Složení: 

Alkohol *, Voda, Máta peprná *, Citron *, Myrta * u.a. * Certifikované bio zemědělství.

Aromaterapie je terapie pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „uzdravovat pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma pokojové spreje
Hmotnost: 0.06 kg
Složení: Bio, Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Nachlazení
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: