Primavera Inhalační tyčinka Cold Comfort pro uvolnění dutin Bio

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Inhalační tyčinka z řady Cold Comfort kombinuje antivirové účinky bio éterických olejů eukalyptu, smrkového jehličí a máty peprné pro rychlé uvolnění nosních dutin a lepšího dýchání při nachlazení.  

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
245 Kč / ks
Primavera Inhalační tyčinka Cold Comfort pro uvolnění dutin Bio
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Inhalační tyčinka Cold Remedy Bio - pro uvolnění dutin
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Inhalační tyčinka z řady Cold Comfort kombinuje antivirové účinky bio éterických olejů eukalyptu, smrkového jehličí a máty peprné pro rychlé uvolnění nosních dutin a lepšího dýchání při nachlazení. Zároveň silně působí proti virům a bakteriím.

Inhalační tyčinka je nepostradatelným pomocníkem v období nachlazení. Při prudkém vdechnutí éterických olejů se účinné látky dostanou okamžitě do plic a do krevního oběhu, takže začnou velice rychle účinkovat.

Řada Primavera Cold Comfort (dříve Cold Remedy) je pečlivě sestavena směs éterických olejů, která napomáhá uvolnění nosu a dýchacích cest, posiluje imunitu v období viróz i při nachlazení. Každá směs je vyvinuta zkušenými aromaterapeuty a prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. 

Všechny éterické oleje a směsi éterických olejů PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Klíčové vlastnosti:

  • uvolňuje nos a dýchací cesty

  • posiluje imunitu

  • antivirové účinky bio éterických olejů eukalyptu, máty a smrkového jehličí

  • svěží, pryskyřičná vůně

  • 100 % přírodní produkt

Doporučené použití:

Tyčinku přiložte k nosní dírce a natáhněte vzduch. Tyčinku používejte kdykoliv, kdy je potřeba. Po otevření se éterické oleje za 12 týdnů odpaří. Tyčinka se nedá znovu naplnit z hygienických důvodů.

Složení: 

Eukalyptus globulus * (bio), Máta peprná * (bio), Smrkové jehličí * (bio).  *100 % přírodní éterické oleje.

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma roll ony
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Nachlazení, Děti
Výroba: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: