Primavera Aroma roll-on Sleep Comfort proti nespavosti 10 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Aroma roll on je skvělým pomocníkem při nespavosti, zmírňuje stres a napětí.

 

Dostupnost Skladem
Možnosti dopravy
19.10.2021
299 Kč / ks
Primavera Aroma roll-on Sleep Comfort proti nespavosti 10 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Aroma roll-on Sleep Comfort proti nespavosti 10 ml
TOP produkt
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Aroma roll-on z řady Sleep Comfort v bio kvalitě obsahuje 100% čisté éterické oleje z levandule, vanilky a neroli, které jsou skvělým pomocníkem při nespavosti, zmírňují stres a napětí. Obsažené éterické oleje výrazně zklidňují, přináší pocit klidu a pohody a jsou vhodné při poruchách spánku, při neklidu nebo jen pro příjemnou večerní relaxaci po náročném dni. Pokud trpíte poruchami spánku v cizím prostředí, oceníte jeho okamžitý účinek i na cestách.

Každá vonná směs PRIMAVERA je vyvinuta zkušenými aromaterapeuty a prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. 

Všechny éterické oleje a produkty PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Klíčové vlastnosti:

  • pomáhá při nespavosti

  • zmírňuje stres a napětí

  • pro večerní relaxaci 

  • praktický roll-on na cesty

  • éterický olej z levandule zmírňuje napětí a pomáhá relaxovat

  • sladká vůně vanilky příjemně prohřívá a navozuje pocit pohody

  • éterický olej neroli zlepšuje náladu

  • 100 % přírodní produkt

Doporučené použití:

 Aplikujte na pulsní body, krk, spánky a zápěstí.

Upozornění: Nikdy nepoužívejte na pokožku a chraňte oči. Nepatří do rukou dětem. 

Složení: 

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil * org, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil * org, Fragrance (Parfum), Tocopherol, Linalool **, Limonene **, Geraniol **, Benzyl Benzoate **.  * Ingredience v bio kvalitě.   ** přirozená součást éterických  olejů.

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma roll ony
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Stres, Nespavost, Bolest hlavy
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: