Primavera Aroma roll-on Proti bolesti hlavy 10 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Praktický aroma roll-on pomáhá proti bolestem hlavy a ulevuje od stresu, napětí i nevolnosti od žaludku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.8.2022
299 Kč / ks
Primavera Aroma roll-on Proti bolesti hlavy 10 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Aroma roll-on Proti bolesti hlavy 10 ml
Vegan
UDRŽITELNÉ
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
99 % ZÁKAZNÍKŮ
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Praktický aroma roll-on Primavera z řady Head Comfort je vybranou směsí éterických olejů, která pomáhá proti bolestem hlavy a ulevuje od stresu, napětí i nevolnosti od žaludku. Svěží vůně chladivé máty povzbudí, osvěží a podpoří koncentraci. Praktický roll-on na cesty.

Směsi značky Primavera jsou pečlivě sestaveny na základě poznatků o působení éterických olejů na tělo, mysl a duši. Každá směs prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. Jednotlivé kompozice reprezentují unikátní harmonii přírody. 

Všechny éterické oleje a produkty PRIMAVERA jsou vysoce kvalitní. Jsou 100% čisté, uchovány tak, jak byly pečlivě destilovány. Jsou to originální produkty jednoho původu, tzn. obsahují výhradně olej z listů, květů, plodů, větviček nebo kořenů původní rostliny. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní.

Vhodné pro:

dospělé

Klíčové vlastnosti:

  • ulevuje od bolesti hlavy, nevolnosti, stresu

  • chladivý účinek

  • praktický na cesty i do práce

  • mátová voda má svěží o ochlazující účinky

  • 100% přírodní produkt

Doporučené použití:

Aplikujte na pulsní body jako krk, spánek nebo zápěstí.

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem.

Složení:

Water (Aqua), Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water *, Alcohol *, Polyglyceryl-10 Laurate, Fragrance (Parfum) **, Xanthan Gum, Citral **, Farnesol **, Limonene **, Linalool **.

*org= certified organic cultivation ** 100% natural essential oils

Výrobce: PRIMAVERA LIFE GMBH, Německo.

Německá společnost PRIMAVERA si vybrala za svůj symbol bohyni jara Primavera, protože jaro ztělesňuje svěží, rozkvétající zeleň, krásu barev a květin.

Filozofií zakladatelů PRIMAVERA je předsevzetí vyrábět přírodní produkty vysoké kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem s respektem k přírodním zdrojům Země. Pro PRIMAVERA je téma udržitelnosti zásadní a to jak zachování ekologické rovnováhy, zajištění spravedlivých pracovních podmínek tak zapojení se do sociálního projektů.

Společnost PRIMAVERA má své sídlo na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Naplánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům PRIMAVERA jako radostné místo pro smysluplnou práci. Velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití s cílem minimalizovat produkci oxidu uhličitého. Jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. Součástí exteriéru je i promýšlené vytváření zahrady, kde již zasadili více než 10 tisíc aromatických rostlin.

PRIMAVERA aktivně podporuje ekologické, Fair Trade projekty a férové obchodní vztahy s partnery po celém světě, kteří se zabývají pěstováním rostlin s ohledem na životní prostředí a trvalou udržitelnost. Integrita výrobního procesu šetrného k životnímu prostředí a poctivé obchodní praktiky s dlouholetými partnery hrály od samého začátku PRIMAVERA ústřední roli. Tím si kontrolují kvalitu surovin od pěstování po zpracování dle jimi nastavených přísných pravidel. I při výrobě splňují nejpřísnější standardy tak, aby produkty PRIMAVERA co nejvíce čerpaly svou sílu z bohatství přírodních rostlin.

PRIMAVERA spolupracuje na mnoha projektech např. s Bhútánským královstvím, Peru, Nepálem, Kambodžou, Itálií, Sicílií i Francií.

Primavera je hrdá na to, že zavedla označení NaTrue – známku, která označuje poměr bio surovin již na obalu. Produkty označené známkou NaTrue i nadále splňují kritéria BDIH. Produkty mají certifikaci „Leaping Bunny“, která potvrzuje, že produkty ani vstupní suroviny nejsou testovány na zvířatech.

bdih  natrue

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma roll ony
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Bio, Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Povzbuzení, Stres, Bolest hlavy
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: