Primavera Aromasprej na podložku Yogaflow 50 ml

Neohodnoceno
 
TOP produkt Vegan Efekt lupa
 

Bio aromasprej Yoga Flow prohlubuje dýchaní, které je srdcem jógy. I na desinfekci i osvěžení podložky na cvičení.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
17.8.2020
399 Kč / ks    
Značka Primavera
Kategorie Aroma spreje
 

Bio aroma sprej Yoga Flow je vyváženou směsí éterických olejů myrty, grapefruitu a santalu, která podporuje dech v průběhu cvičení a harmonizuje tělo, duši i mysl. Svěže balzámová vůně podporuje hluboké dýchání a soustředění na jednotlivé cviky a proto je vhodný na rychlou aromatizaci prostoru.Využijete ho i na desinfekci a osvěžení podložky na cvičení.

Směsi značky Primavera jsou pečlivě sestaveny na základě poznatků o působení éterických olejů na tělo, mysl a duši. Každá směs prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. Jednotlivé kompozice reprezentují unikátní harmonii přírody.

Vhodné pro:

dospělé

Klíčové vlastnosti:

  • podporuje dech a harmonizuje tělo, duši i mysl

  • myrta energizuje a podporuje uvědomělé dýchání

  • ovocný grapefruit zlepšuje náladu, posiluje soustředění na dech a cvičení a zvyšuje sebevědomí

  • santalové dřevo s balzámovou vůní vyrovnává smysly a má zklidňující, relaxační účinky na mysl

  • aromatizace prostoru

  • provonění a dezinfekce podložky

  • 100 % přírodní vonná směs éterických olejů

Doporučené použití:

Sprej nastříkejte před cvičením do místnosti. Můžete použít na desinfekci a provonění podložky na cvičení.

Upozornění: Při aplikaci chraňte oči a sliznice. Nikdy sprej nepoužívejte na pokožku a chraňte před malými dětmi. Jde o velmi koncentrované přírodní látky, které mohou dítě po požití otrávit, proto malým dětem do ruky nepatří! 

Složení: 

bio Alkohol, Voda, Myrta bio, Grapefruit bio, Santalové dřevo.

Aromaterapie je léčba pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „léčbu pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: Primavera, Německo.

Bohyně jara Primavera symbolizuje již více než čtvrt století se svým rohem hojnosti v rukou podnikání německé společnosti Primavera.

Italsky znamená Primavera jaro - ztělesnění svěží rozkvétající zeleně, krásy barev a květin. To vše je v souladu s filozofií zakladatelů Primavery vyrábět přírodní produkty vybrané kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem.

Společnost Primavera sídlí na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Plánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům jako radostné místo pro smysluplnou práci. Ekologie a trvalá udržitelnost jsou hlavním cílem a velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití. Již ve výrobě se snaží minimalizovat produkci oxidu uhličitého a jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. 

Do nové firemní budovy se nastěhovali na podzim roku 2010. Součástí je i promýšlené vytváření zahrady, aby mohli zvětšit okolní krajinu kopcovitého úpatí a zazelenit ji více než 10 tisícem aromatických rostlin, čímž přírodě navrátili více biologického životního prostoru.

Primavera se aktivně podílí na ekologických projektech pěstování rostlin. Většinu éterických olejů získávají přímo od pečlivě vybraných výrobců, další z vlastních projektů pěstování s fair trade principy, kde mohou ovlivnit a kontrolovat každý krok v produkci od výsevu rostlin až po samotnou destilaci éterických olejů.

Při navrhování obalů se zabývají ochranou přírodních zdrojů. Nové tmavě zelené a hnědé zabarvení skleněných lahviček Primavera chrání produkty před UV zářením, brání oxidaci světlem a zvyšuje tak délku trvanlivosti přípravků.

Primavera je hrdá na to, že zavedla označení NaTrue – známku, která označuje poměr bio surovin již na obalu. Produkty označené známkou NaTrue i nadále splňují kritéria BDIH. Produkty mají certifikaci „Leaping Bunny“, která potvrzuje, že produkty ani vstupní suroviny nejsou testovány na zvířatech.

Hmotnost 0.1 kg
Složení Bio, Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem Netestováno na zvířatech
Použití Povzbuzení
Výroba Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.