Iswari

ISWARI

Iswari Superfood je česká firma, která pod svoji vlastní značkou ISWARI, společně se dvěma partnerskými firmami Iswari Portugal a Iswari Ireland, vyrábí a dodává na trh BIO superpotraviny a vlastní produkty na jejich bázi. Samotná výroba probíhá v České republice a stejně tak u nás doma vznikají receptury na většinu výrobků, zejména na velmi populární BIO-raw-superfoods snídaňové směsi, které jsou nejen na českém trhu zcela unikátní díky prémiové kvalitě ingrediencí, vynikající nutriční hodnotě a současně skvělým chuťovým vlastnostem. Značku ISWARI založili v roce 2010 Goncalo Sardinha z Portugalska společně se svými kamarády Jasonem Lintonem (Irsko) a Františkem Lomským , který je majitelem a jednatelem Iswari Czech Republic. Ve stejném roce tak vznikly tři samostatné společnosti v Česku, Portugalsku a Irsku, které velmi úzce spolupracují a koordinují svoji činnost, přičemž "svým" zákazníkům a příznivcům ve svém regionu mohou nabídnout domácí podporu a to nejlepší zboží určené pro místní trh. Všechny tři přátele, kteří stojí v čele ISWARI, spojuje potřeba dělat svoji práci tak, aby přinášela spokojenost a užitek co nejširšímu okruhu lidí počínaje pěstitely, přes členy našeho pracovního týmu až k Vám, našim zákazníkům, jejichž přízně si opravdu vážíme a ceníme si každé příležitosti, kdy se můžeme osobně potkat a vyměnit si vzájemné zkušenosti . Právě Vaše spokojenost nám dodává energii pro vývoj nových výrobků a zlepšování našich služeb. ISWARI znamená v sanskrtu "Svrchovaná Bohyně". Dává život a udržuje ho mimo jiné prostřednictvím potravy, která je darem Země. Proto u nás v ISWARI věříme, že naším úkolem je být tu pro Vás a nechat Bohyni Iswari, aby skrze nás přinášela na Váš stůl v nejčistší podobě to nejlepší, co přivedla k životu na poli, v džungli či na kopcích a v údolích velehor.

48
464148464
 

Stránka 1 z 2 - 43 položek celkem

 • Iswari Bio HRACHOVÝ 80% PROTEIN 250g Akce Novinka
  Iswari Bio HRACHOVÝ 80% PROTEIN 250g
  Výrobce: Iswari

  Skvělý doplněk stravy, zdroj bílkovin hrachový protein obsahující BCAA aminokyseliny podílející se významně na stavbě svalové tkáně a obsahující všechny esenciální aminokyseliny, ideální volba pro vegany a vegetariány.

  Původně: 178 Kč
  Ušetříte: 18 Kč (–10 %)

  160 Kč
 • Iswari Bio RÝŽOVÝ 80% PROTEIN 250g Akce Novinka
  Iswari Bio RÝŽOVÝ 80% PROTEIN 250g
  Výrobce: Iswari

  Skvělý doplněk stravy pro sportovce, zdroj bílkovin rýžový protein obsahující BCAA aminokyseliny podílející se významně na stavbě svalové tkáně a obsahující všechny esenciální aminokyseliny.

  Původně: 228 Kč
  Ušetříte: 23 Kč (–10 %)

  205 Kč
 • Iswari SUPER VEGAN 70% PROTEIN BIO 250 g Akce Novinka
  Iswari SUPER VEGAN 70% PROTEIN BIO 250 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní poměr konopného, hrachového a rýžového proteinu pro podporu tvorby svalové hmoty, správnou detoxikaci a dokonalým složením nenasycených mastných kyselin.

   

  Původně: 278 Kč
  Ušetříte: 28 Kč (–10 %)

  250 Kč
 • Iswari NAKLÍČENÁ SEMÍNKA - SMĚS BIO 250g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní směs naklíčených semínek pohanka-slunečnice-quinoa je ideální kombinací jejich vlastností se spoustou vitamínů a minerálů určená pro přímou spotřebu bez tepelné úpravy.

  158 Kč
 • Iswari Bezlepkový oves naklíčený BIO 360g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová bezlepková směs naklíčený oves je velmi lahodná snídaně plná zdravé energie se spoustou vitamínů a minerálů.

  188 Kč
 • Získejte ZDARMA Iswari Supersnack kakao & lucuma při zakoupení 2 balení Iswari BIO Snídaňová směs bezlepkový oves se superfoods 360g za akční cenu 399 Kč Akce
  Získejte ZDARMA Iswari Supersnack kakao & lucuma při zakoupení 2 balení Iswari BIO Snídaňová směs bezlepkový oves se superfoods 360g za akční cenu 399 Kč
  Výrobce: Iswari

  Získejte ZDARMA Iswari Supersnack kakao & lucuma 60g při zakoupení 2 balení Iswari BIO Snídaňová směs bezlepkový oves 360g za akční cenu 399 Kč.

  Unikátní Bio snídaňová bezlepková směs naklíčený oves, banán a kakao nebo goji a kakao je velmi lahodná snídaně plná zdravé energie se spoustou vitamínů a minerálů.

  Celková cena 399,- Kč je za celý akční balíček 2+1.

  399 Kč
 • Iswari Bio Bezlepkový oves naklíčený konopí a skořice 360 g Novinka
  Iswari Bio Bezlepkový oves naklíčený konopí a skořice 360 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová bezlepková směs naklíčený oves, konopí a skořice je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů.

  208 Kč
 • Iswari Bio Bezlepkový oves naklíčený goji a kakao 360 g Novinka
  Iswari Bio Bezlepkový oves naklíčený goji a kakao 360 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová bezlepková směs naklíčený oves, goji a kakao je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů s nízkým glykemickým indexem a bez přidaného cukru.

  208 Kč
 • Iswari Bio Bezlepkový oves naklíčený banán a kakao 360 g Novinka
  Iswari Bio Bezlepkový oves naklíčený banán a kakao 360 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová bezlepková směs naklíčený oves, banán a kakao je velmi lahodná snídaně plná zdravé energie se spoustou vitamínů a minerálů.

  208 Kč
 • ISWARI MORINGA BIO PRÁŠEK 125 g Novinka
  ISWARI MORINGA BIO PRÁŠEK 125 g
  Výrobce: Iswari

  Moringa nebo-li "strom života" je jedinečný zdroj rostlinných bílkovin obsahující až 46 antioxidantů a přes 90 vitamínů, minerálů a vlákniny pro správné fungování organismu včetně zažívání, detoxikace a regenerace organismu a pro celkově lepší kondici dětí, sportovců i seniorů.

  240 Kč
 • Iswari SUPERSNACK KAKAO & LUCUMA BIO
  Výrobce: Iswari

  Unikátní snídaňová směs nepražené kakao & lucuma jako rychlý snack! 

  48 Kč
 • Iswari GOJI BIO 125 g
  Výrobce: Iswari

  Plody GOJI nebo-li "červené diamanty" jsou velmi chutné a obsahují řadu prospěšných látek s přirozeným zdrojem bílkovin se silnými antioxidačními účinky. 

  240 Kč
 • Iswari Spirulina BIO 125 g TABLETY
  Výrobce: Iswari

  Zázračná sladkovodní řasa Spirulina s mimořádně vysokým obsahem kvalitní bílkoviny skvělý pomocník pro snižování nebo udržení váhy, posílení vitality, imunity s anti age účinky na organismus pro snadné užívání ve formě tabletek.

   

  212 Kč
 • Iswari Chlorella BIO 125 g tablety
  Výrobce: Iswari

  Řasa chlorella je královna mezi přírodními detoxikanty s komplexem živin, vitamínů a minerálů pro snadné užívání ve formě tabletek.

  378 Kč
 • Iswari Nepražené kakaové boby drcené Bio 250 g
  Výrobce: Iswari

  Vychutnejte si kakao v jeho nejčistší podobě, je nejen silný antioxidant ale přináší dobrou náladu během celého dne.

  244 Kč
 • Iswari Acai lyofillizovaný prášek BIO 70 g
  Výrobce: Iswari

  Acai je vysoce výživné ovoce s největším množstvím antioxidantů na světě, bohaté na nenasycené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9, vitamíny a minerály  jako výborná prevence proti předčasnému stárnutí organismu.

   

  346 Kč
 • Iswari Bio Baobab prášek 125 g
  Výrobce: Iswari

  Jedna lžička Baobabu přirozeně obsahuje antioxidanty, vitamín C, železo a vlákninu pro posílení a správné fungování organismu i během chřipkového období.

  228 Kč
 • Iswari Bio Konopný 50% protein 250 g Akce Novinka
  Iswari Bio Konopný 50% protein 250 g
  Výrobce: Iswari

  Skvělý doplněk stravy je konopný protein jako 50% bílkovina pro podporu tvorby svalové hmoty, správnou detoxikaci a dokonalým složením nenasycených mastných kyselin.

   

  Původně: 238 Kč
  Ušetříte: 24 Kč (–10 %)

  214 Kč
 • Iswari Mladý ječmen bio 125 g
  Výrobce: Iswari

  Mladý ječmen je nejoblíbenější ze zelených potravin jako zdroj vitality, zvýšení imunity a silné schopnosti detoxikace organismu.

  309 Kč
 • Iswari Bio Mladá pšenice 125 g
  Výrobce: Iswari

  Životní síla mladých výhonků pšenice tzv. "zelené potraviny" pro zvýšení imunity, podporu trávení a neutralizaci překyselení organismu.

  309 Kč
 • Iswari Bio Chlorella 125 g
  Výrobce: Iswari

  Řasa chlorella je královna mezi přírodními detoxikanty s komplexem živin, vitamínů a minerálů. Bio chlorela Iswari prášek.

  374 Kč
 • Iswari SPIRULINA BIO prášek 125g
  Výrobce: Iswari

  Zázračná sladkovodní řasa Spirulina s mimořádně vysokým obsahem kvalitní bílkoviny je skvělý pomocník pro snižování nebo udržení váhy, posílení vitality, imunity a s anti age účinky na organismus.

   

  199 Kč
 • Iswari Bio snídaňová směs Konopný protein Lucuma 360 g Akce Novinka
  Iswari Bio snídaňová směs Konopný protein Lucuma 360 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní snídaňová směs je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů s chutí vanilky i pro vaše děti..

  Původně: 208 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–10 %)

  187 Kč
 • Iswari Snídaňová směs Maca - Moruše - Jahoda 800 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová směs Accai jahoda a banán je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů.

  439 Kč
 • Iswari Snídaňová směs Maca - Moruše - Jahoda 360 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová směs Accai jahoda a banán je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů.

  214 Kč
 • Iswari BIO Snídaňová směs Acai, jahoda, banán 800 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová směs Accai jahoda a banán je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů.

  440 Kč
 • Iswari BIO Snídaňová směs Acai, jahoda, banán 360 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová směs Accai jahoda a banán je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů.

  218 Kč
 • Iswari Bio Snídaňová směs mladý ječmen & banán 800 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová směs mladý ječmen a banán je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů z mladého ječmene.

  464 Kč
 • Iswari Bio Snídaňová směs mladý ječmen & banán 360 g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní Bio snídaňová směs mladý ječmen a banán je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů z mladého ječmene a pohanky.

  208 Kč
 • Iswari Kakaové boby v kokosovém cukru BIO 100g
  Výrobce: Iswari

  Pochoutka obsahuje enzymy dobré nálady, díky kakaovým bobům bohatá na antioxidanty a je bohatá na minerály jako hořčík, draslík, železo, mangan a zinek. Mimořádně lahodná chuť!

  109 Kč
 • Iswari Bio Moruše bílá sušená 250 g
  Výrobce: Iswari

  Moruše má vysoké antioxidační a antibakteriální účinky, chrání srdce, posiluje imunitu, odbourává stres a obsahuje vysoké množství vitamínu C a minerály jako vápník, železo, fosfor, hořčík.

  174 Kč
 • Iswari BIO Snídaňová směs Chia-kakaové boby 800g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní snídaňová směs chia semínka a kakaové boby je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů s chutí rozinky a kokosového cukru.

  399 Kč
 • Iswari BIO Snídaňová směs Chia-kakaové boby 360g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní snídaňová směs chia semínka a kakaové boby je velmi lahodná zdravá snídaně plná energie se spoustou vitamínů a minerálů s chutí rozinky a kokosového cukru.

  198 Kč
 • Iswari Bio Omega mix směs mletých semínek 10% chia a 90% hnědý len 250g
  Výrobce: Iswari

  Unikátní směs BIO lněného semínka a Chia semínek,které dodají energii,jsou výbornými antioxidanty a obsahují vysoké procento vlákniny.

  109 Kč
 • Iswari MACACCINO instantní kakaový energetický nápoj Iswari 250g
  Výrobce: Iswari

  Lahodný energetický kakaový nápoj je skvělou náhradou ranní kávy obsahující bohaté na živiny nepražené kakao, zdravotních účinků kořene z rostliny maca a zdravé sladkosti  kokosového cukru.

  229 Kč
 • Iswari MACACCINO instantní kakaový energetický nápoj 125 g
  Výrobce: Iswari

  Lahodný energetický kakaový nápoj je skvělou náhradou ranní kávy obsahující bohaté na živiny nepražené kakao, zdravotních účinků kořene z rostliny maca a zdravé sladkosti  kokosového cukru.

  134 Kč

Stránka 1 z 2 - 43 položek celkem